PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zegarem



taurus81
12-08-2014, 00:12
Witam,
wgrałem moduł Xorbin Analog Flash Clock na joomle 3. Zegar działa prawidłowo ale tylko na stronie głównej. Na pozostałych go nie ma - wiem że trzeba zaznaczyć w zasadach przypisania aby moduł był wyświetlany na wszystkich stronach - niestety to nie działa. Myślałem że może nie pasuje do joomli 3 i sprawdziłem na 2.5 - niestety działa tak samo. Doszedłem do tego że zegar pojawia się tylko na stronie domyślnej. Jeśli zaznaczę inną stronę jako domyślną to zegar na niej działa ale nie działa wtedy na stronie Home.
Gdzie można w plikach sprawdzić uprawnienia tego modułu? Bo w katalogu modules -> Xorbin analog nie ma takiej opcji?

Bazyl
12-08-2014, 00:17
Cześć,

Pozycja dla modułu z Twoim zegarem wyswietla się tylko na stronie oznaczonej jako domyślna.
Zmień pozycję modułu.

taurus81
12-08-2014, 08:02
Pozycja jest ok. Przy innych jest to samo. Moduł w formie prostokąta pojawia się na każdej podstronie ale jest pusty bez zegara

Gall Anonim
12-08-2014, 11:09
co oznacza tylko tyle że masz na stronie gryzonie :-)
Tłumacząc na język polski - jakieś inne roszerzenie wchodzi w kolizję z twoim zegarkiem - aczkolwiek jak obecnie słyszę / czytam przy opisie witryny słowo zegarek - pierwsze co mi przychodzi do głowy to passe a na słowo flash - beee :-)