PDA

Zobacz pełną wersję : Napis "artykuły" nad każdym artykułem



nelik1987
14-08-2014, 11:17
Witam nie wiem wyłączyć napis ARTYKUŁY nad każdym artykułem. Nie jest to nazwa żadnej kategorii ani nazwa żadnego artykyłu. Na stronie głównej się nie wyświetla natomiast na pozostały tak. Jak przywołam stronę startową po Id to też się wyświetla ten napis. www.trydan.pl

seba.adm
28-08-2014, 10:15
W pozycjach menu, gdzie wyświetla Ci się owy "napis" zerknij do ustawień w zakłądce "Opcje wyglądu strony" >> Nagłówek strony; Pokaż nagłówek strony: Tak/Nie.

nelik1987
28-08-2014, 10:27
To chyba jednak nie to ponieważ, nie mam stworzonego menu, mam dodatek który ma ikonki do których podpięte są linki do artykułów bezpośrednio.

zwiastun
28-08-2014, 12:17
ponieważ, nie mam stworzonego menu, mam dodatek który ma ikonki do których podpięte są linki do artykułów bezpośrednio
I obejrzyj sobie w pasku adresu, jaki masz efekt - gwarantowana wyśmienita pozycja w wynikach wyszukiwania.
Po co Ci w ogóle CMS (system zarządzania treścią) tego typu, skoro nie zamierzasz korzystać z jego podstawowych funkcji?
Skonfiguruj menu, a następnie sformatuj je za pomocą CSS tak, jak masz sformatowane aktualnie pozycje swojego menu w dodatku.

Pojawiający się napis Artykuły, jeśli pozostaniesz przy bezsensownym korzystaniu z tego dodatku, można usunąć prawdopodobnie jedynie poprzez nadpisanie szablonem widoku artykułu i usunięcie kodu wyświetlającego tytuł strony

nelik1987
02-09-2014, 20:15
Zrobiłem menu skopiowałem linki do menu i wstawiłem je do tego dodatku teraz ten dodatek z kółkami działa jak menu i napis ARTYKUŁY zniknął. Poza tym zwróciłeś mi uwagę na fakt że wyszukiwarki źle interpretowały by podstrony ponieważ nie miały one nazwy a jedynie ID artykułu. Dziękuję za pomoc.