PDA

Zobacz pełną wersję : Publikowanie artykułów. Zadanie



woto0
14-08-2014, 13:10
Witam ponownie. Po Waszej ostatniej pomocy, część problemu mi się rozwiązała, ale nadal stoję przed pewnym zadanie można powiedzieć i sam go nie rozwiążę. Otóż: Na stronie będą użytkownicy zarejestrowani, który będą tworzyć artykuły w swoich kategoriach. Załóżmy, że użytkownik X odpowiada za kategorię Nowości, która nie jest publikowana na stronie głównej, a tylko po linkiem w menu. Czy istnieje taka możliwość, że jak X napisze newsa w swojej kategorii i da wyróżniony, to pojawi się ten news w tej kategorii i na głównej stronie?? Nie wiem czy jasno to opisałem. Problem polega na tym, jak ustalić tą kategorię, żeby się w niej pokazywały artykuły jak na głównej, ale to nie główna strona, ale jak damy Wyróżniony to pojawia się tu i tu. Ufff.
Z góry dzięki i pozdrawiam.

Gall Anonim
14-08-2014, 13:15
K-2
właśnie coś takiego zmontowałem
edycja/dodawanie od frontu - do grupy/użytkownika - są przypisane odpowiednie uprawnienia (szereg konfigurowalnych) - na startowej ustawiasz przegląd artykułów z K2, hierarchię, kategorie do których ma się to odnosić oraz - pokaż tylko wyróżnione.
all

woto0
14-08-2014, 13:18
na startowej mogę ustawić z k2: Artykuł
Formularz edycji artykułu
Kategorie
Etykieta
Strona użytkownika (blog)
Najnowsze artykuły jednego lub więcej użytkowników lub z jednej albo wielu kategorii

Gall Anonim
14-08-2014, 13:54
Na startowej dla K2 możesz ustawić przegląd artykułów z kategorii - (wielu kategorii) - dodajesz te o które ci chodzi i ustawiasz układ oraz opcję pokaż tylko wyróżnione
all

woto0
14-08-2014, 14:02
ok - zrobiłem, ogarniam dalej. Pozdrawiam i dziękuję bardzo.