PDA

Zobacz pełną wersję : Bardzo wolne działanie strony



badger
18-08-2014, 08:42
Cześć,
mam stronę internetową postawioną na Joomli 2.5. Od jakiegoś czasu zaczęła bardzo wolno działać. Niczego nowego nie instalowałem, wszystko sobie spokojnie stało aż tu nagle zaczęła się łądować 10 razy dłużej niż wcześniej. Zaplecze chodzi normalnie. Trudno jest mi powiedzieć z czego to wynika, kontaktowałem się z adminami serwera - zrobili skan pod kątem jakichś wirusów i stwierdzili, że z ich strony wszystko jest ok. Popytałem znajomych, którzy znają się na joomli, podobno jest jakiś problem z modułem facebooka zainstalowanym na stronce i z modułem google maps. Jednak jak wyłączam te moduły - wszystko chodzi dokładnie tak samo wolno.
Szukałem odpowiedzi na tym forum, jednak niestety nie udało mi się znaleźć.
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Adres strony: www.elegua.pl
Dzięki!

Jdwind
18-08-2014, 16:15
Sprawdź na test.watchscript.pl (http://test.watchscript.pl/), ale ogólnie nie wygląda to źle.

badger
20-08-2014, 16:06
Dzięki za odpowiedź. Wcześniej dostałem kilka innych wyników ze stronek tego typu - niestety niewiele mi to mówi.
Strona bardzo ślimaczy, zanim cokolwiek się na niej wgra człowiek ma ochotę iść gdzie indziej...
Ktoś ma pomysł z czego może to wynikać?

mjmartino
20-08-2014, 19:50
Skoro Ty nic nie robiłeś na stronie, to prawdopodobnie zrobiła to administracja po stronie serwera ;)
Długo się ładuje bo odpowiedź twojego serwera to średnio 8sek
Czyli zapytanie długooo nic i serwer wysyła dane dopiero po 8sek.
Czym to może być spowodowane hmm ciężko powiedzieć,
GZIP masz włączonego ?

kinket1234
29-08-2014, 11:08
ja mam problem ze swoja strona poniewaz bardzo wolno dziala i w pewnym momencie administracja hostingu nawet wylaczyla mi serwer poniewaz "mialem wiele tysiecy zapytan do bazy danych" a ja nie wiem o co chodzi nic z baza danych nie robilem..

mjmartino
29-08-2014, 11:14
Prawdopodobnie coś wisiało lub jakis złośliwy skrypt odpytywal bazę