PDA

Zobacz pełną wersję : Przekopiowałem strone do innego katalogu i nie wyświetla siężaden artykuł



eleonor77
25-08-2014, 22:05
Witam przekopiowałem strone do innego katalogu , całą konfiguracje zmiłem po nowy katalog i wszsytko działa ale nie pojawiają się produkty.
Baza jest czytana przed strone ale artykuły już nie (stwierdzam to bo są chociażby kategorie na stronie , ale w ich wnętrzu już pusto) . W administratorze mogę zarzazać produktami , nie są one jednak widoczne na kopii strony.
Strona matka to ................ , strona którą przekopiowałem to ...................
Będę wdzięczny za pomoc .

Wersja joomli to 1.1.2 staruszek.

edit://adresy usunięto na prośbę autora

zwiastun
25-08-2014, 22:56
Czy problem jest nadal? Na stronie się wyświetla.

wersja joomla 1.0.12? Jeśli Ci do tej pory nie zhakowano, to może jest bezpieczna, ale ja bym się bał.

eleonor77
26-08-2014, 12:29
wersja virtuemart 1.1.2 problem jest nadal chodzi oczywiscie o przekopiowaną strone czyli ............ . Kilka razy wczesniej okazało sięze coś sie nie przekopiowało i wyskakiwał błąd na stronie , ale teraz błędów nie ma a produktów nie widać (nie jest to problem z baża bo kategorie sie pojawiają) . Nie wiesz może który plik.php odpowiada za pokazywanie się produktów ?
Przy okazji : Mam też problem ze stroną pierwotną , po złożeniu zamówienia przez klienta potwierdzenie jest wysyłane tylko do klienta , do admina strony już nie.

edit://adresy usunięto na prośbę autora

eleonor77
26-08-2014, 14:49
Podpowiedź , po wyświetleniu którejś tam kategorii wyskoczyło "Warning: getimagesize(/......../public_html/mikolaj/components/com_virtuemart/shop_image/product/B_kids_1164627_P_532831439fa50.jpg) [function.getimagesize (http://www.naszedzieci.pl/mikolaj/function.getimagesize)]: failed to open stream: Permission denied in /home/platne/........./public_html/mikolaj/administrator/components/com_virtuemart/html/shop.browse.php on line 373" okazało sięże chodzi o atrybuty więc nadałem chmod -R a_rwx po czym po "f5" nic już się niewyświtla i produkt się nie pokazuje , gdy wpiszemy w przeglądarke bezpośrednio : "....................../components/com_virtuemart/shop_image/product/ACJ_AJE_WIWI_G_L_5325d2982d632.jpg" wyskakuje błąd "obrazek nie może zostać wyświetlony bo zawiera błędy" . Wydaje mi się że coś tu nie tak z funkcjęgetimagesize ale w którym pliku php ona jest ..... ?
Myślę że coś się nie przekopiowało i dlatego jest tak jak jest ale niedojde do tego niestety o własnych siłach , help.

eleonor77
26-08-2014, 15:54
Poradziłem sobie , ale teraz mam inny problem , jak usunąć cały ten wątek z forum ???

GOGOKOM
27-08-2014, 07:17
Jak sobie poradziłeś to napisz co zrobiłeś - dla potomnych - i tu wyjaśnia się sprawa usunięcia z forum, pisząc i oczekując pomocy wiedziałeś że w internet przekazujesz pewne informację, nikt cię nie zmuszał do tego.
Zamiast usuwać wątek pomyśl o aktualizacji joomla i chyba po sprawie, bo innego powodu nie widzę aby usuwać - nie jestem adminem ani moderatorem ale więc może i wątek zniknie, tylko właściwie czemu?
Zaprezentowałeś idealną postawę: wyżaliłeś się że coś nie tak:D czasem tak trzeba:D natępnie walczyłeś jak lew i wygrałeś - nie było pomocy z nikąd pewnie dlatego żę dinozaury oglądane są w juraparkach :).
Teraz proponuję tak powalczyć przy aktualizacji zwłaszcza że zarabiasz na tej stronie, nie jest to strona chrytatywna.

eleonor77
27-08-2014, 07:20
Problemem był plik virtuemart.cfg.php tam nie wiadomo czemu po przekopiowaniu zmiło sięustawienie flypage.