PDA

Zobacz pełną wersję : JOOMLA 2,5 - panel klienta - prośba o pomoc.



karolmys
26-08-2014, 09:45
Witam

Posiadam joomla 2,5. Chodzi mi o dodatek który umożliwi mi tworzenie kont użytkownikom ale chodzi o to by każdy klient miał dostęp tylko do określonego artykułu czy treści. Konkretnie chodzi tu o stronę fotograficzną. każdy mój klient ma mieć po zalogowaniu dostęp tylko do swoich zdjęć które mu wgram na serwer. nie może widzieć zdjęć innych użytkowników. Tak samo inny użytkownik nie może widzieć zdjęć tego pierwszego użytkownika. Chodzi także o to by wyłączyć opcje rejestracji na stronie tak by tylko admin mógł tworzyć konta. Pytanie jaki komponent tu polecacie. PLS o szybką pomoc.

pozdrawiam
karolmys

Bazyl
26-08-2014, 10:06
Cześć,

http://pliki.joomla.pl/katalog/artykuly-i-wiadomosci/zarzadzanie-artykulami/uzytkownik-przekierowanie-na-artykul.html

karolmys
26-08-2014, 10:47
OKI. a JAK WYGLĄDA TO W SYTUACJI KIEDY NP. DANY UŻYTKOWNIK MA WIDZIEĆ DWA ARTYKUŁY ZE ZDJĘCIAMI? I JAK SPRAWA Z TYMI ALIASAMI JAK MOŻNA RĘCZNIE NADAWAĆ ID CZY POTRZEBNY JEST DO TEGO SPECJALNY MODUŁ?

Bazyl
26-08-2014, 10:54
miał dostęp tylko do określonego artykułu

Co napisałeś?!
Opis jest przy dodatku Joli. Skoro jest zbyt trudno to się nie bierz...

Joomla! ma swój własny system uprawnień, które możesz skonfigurować, jak chcesz. Poradniki w sieci.

p.s. DLACZEGO KRZYCZYSZ?!?!?!?!

karolmys
26-08-2014, 15:58
Wcale nie krzyczę poprostu miałem włączony Caps Lock. Bazyl proszę napisz jak w takiej sytuacji najlepiej zrobić. Czy zainstalować ten dodatek + dodatkowo skonfigurować te uprawnienia czy tylko sam dodatek czy tylko same uprawnienia a może jeszcze coś innego. PLS o pomoc.

Bazyl
26-08-2014, 17:26
jak w takiej sytuacji najlepiej zrobić

To nie pisałem?
Jak przekierowanie na artykuł - link masz.
Jak coś więcej - uprawnienia w J!.

Opisów masz w sieci wiele...