PDA

Zobacz pełną wersję : Przegląd artykułow z 2 lub więcej kategorii



Nurek_
28-08-2014, 08:59
Witam
Potrzebuję wyświetlić przegląd artykułów z więcej niż 1 kategorii. Przykładowo mam kategorię A, B i C. Jedni użytkownicy muszą widzieć artykuły z kategorii A i B, drudzy z A i C, a jeszcze inni tylko z A. Nie wchodzi w grę logowanie użytkowników (a więc ustawienie tego przy pomocy uprawnień), nie mogę też wszystkich artykułów wyróżniać i skorzystać z przeglądu artykułów wyróżnionych. Dodawanie artykulów do wielu kategorii też nie rozwiązuje mojego problemu.
Spotkał się może ktoś z rozszerzeniem które dodaje do Joomli taką funkcjonalność?
Z góry dzieki i pozrawiam

ekumi
28-08-2014, 09:23
Jeżeli nie przewidujesz logowania za pomocą którego system identyfikuje użytkownika, to skąd będzie wiadomo komu co ma być wyświetlone?

zwiastun
28-08-2014, 11:59
Uzupełniając to, co napisał @ekumi: aby wyświetlić przegląd artykułów z wielu kategorii, nie musi to być przegląd artykułów wyróżnionych. W ustawieniach przeglądu artykułów jest opcja, w której zaznaczasz, ile poziomów podkategorii wyświetlać w przeglądzie.
O serwowaniu uczestnikom rożnych treści w zależności od ich poglądów na życie seksualne mrówek lub koloru włosów bez autoryzacji (a wiec udowodnienia, że mają do czegoś prawo z tytułu kruczych włosów) zapomnij.

Nurek_
31-08-2014, 20:54
Nie zrozumielismy się do końca.
Przeglad chcę wyświetlic przy pomocy menu - przy tworzeniu nowej pozycji mam opcję przeglądu artykułów z danej kategorii - niestety tylko jednej. Przy artykułach wyróżnionych można wybrać przegląd z więcej niż jednej kategorii.

Podkategorie nie załatwiają mi sprawy ponieważ chcę zrobić coś takiego: jest głowna kategoria newsów dotyczących dajmy na to szkoły. Mam też 3 kategorie w których umieszczam newsy dotyczące, poszczególnych klas: A, B i C. W menu klasy A chce umieścić pozycję która będzie wyświetlać przegląd artykułów z kategorii głownej i kategorii A, w menu klasy B pozycję która będzie wyświetlać newsy z kategorii głównej i B itd.