PDA

Zobacz pełną wersję : Reklamy na CBA mimo opłacenia serwera



Wieslaw3
31-08-2014, 16:14
Zakładałem stronę jak jeszcze serwer nie był opłacony. Teraz po opłaceniu nadal reklamy się pojawiają (może nie tak często ale są). Czy to możliwe żeby Joomla zapisała gdzieś w nagłówkach kodu te reklamy? Jeśli tak jak przebudować kody.
Tylko nie każcie mi odświeżać przeglądarek i czyścić pamięci - to wszystko już przerabiałem.
adres strony to: http://parafiasadowie.cba.pl

zwiastun
31-08-2014, 17:25
Joomla mnie zapisuje sobie... Wyczyść pamięć podręczną witryny (katalog cache) - może to coś da. Wyjaśniaj sprawę z administracją serwera.

Wieslaw3
31-08-2014, 17:32
Już wyczyściłem - nic nie dało :( Dzieki

zwiastun
31-08-2014, 18:37
Jeśli to nic nie daje, to rozmowa z administratorem serwera.
Ponadto: warto się dokładnie przyjrzeć, co to za reklamy. Strona stoi jeszcze na przestarzałym systemie Joomla 1.0, nieaktualizowanym od 6 lat. We współczesnej informatyce to epoka. Reklamy mogą być efektem zhakowania strony.

Wieslaw3
31-08-2014, 18:46
Dzięki. Rzeczywiście reklamacja u admina pomogła. Dlaczego twierdzisz że na starej Joomli? Mam ver 2.5.
Dla tych co mają podobny problem - piszcie reklamacje pod adres reklamacje@cba.pl. reakcja jest dość szybka (nawet w niedzielę :))
Temat do zamknięcia.

karolstadek
23-02-2015, 17:58
Też miałem problemy tego typu ale na tanim i cienkim serwerze którego nazwy nie wymienie. Zmieniłem konto na superhosta i jestem zadowolony ;) Zero reklam i rzadkie awarie ;)