PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z RSgallery2



mkubiak
25-02-2007, 20:58
Zainstalowałem RSgallery2 z powodzeniem ale przy próbie wczytania zdjęć wyświetla mi się błąd:

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted at /usr/ports/graphics/php5-gd/work/php-5.0.4/ext/gd/libgd/gd.c:175 (tried to allocate 6400 bytes) in /www/zzz/www.er.am.wroc.pl/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 527

Proszę o pomoc.

Dylek
25-02-2007, 21:45
Bylo mowione nieraz - limit pamieci w pliku php.ini serwera

Mati_19
25-05-2007, 11:05
Witam serdecznie. Też jestem jeszcze laikiem w Joomla. Bardzo proszę o pomoc ze strony doświadczonych osób.

Obecnie w Zainstalowana wersji 1.12.2 resgallery2 wyświetla mi coś takiego jak dam Upload w wyświetlanych już załadowanych zdjęciach w końcowym etapie gdzie się je odpisuje, nadaje Tytuł itp.

Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /srv/www/htdocs/web84/html/strona/administrator/components/com_rsgallery2/admin.rsgallery2.php on line 529

Bądz:

Fatal error: Maximum execution time of 5 seconds exceeded in /srv/www/htdocs/web84/html/strona/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 667

Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /srv/www/htdocs/web84/html/strona/administrator/components/com_rsgallery2/admin.rsgallery2.php on line 529
_RSGALLERY_CONF_ERROR_UPLOAD : could not copy /srv/www/htdocs/web84/html/strona/media/ image to: /srv/www/htdocs/web84/html/strona/images/rsgallery/original/-1.
_RSGALLERY_CONF_ERROR_UPLOAD : could not copy /srv/www/htdocs/web84/html/strona/media/ image to: /srv/www/htdocs/web84/html/strona/images/rsgallery/original/-1.

Plik zip jaki załadowałem ma niespełna 2 M a w php.ini jest ustawione na 255M Więc w czym leży problem tego błędu, skoro wartość w php.ini jest większa od wartości upload zipa?

Zdjęcia oczywiście się oddadzą jak przejde do Zbiorów one tam są.
prosze o pomoc.