PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent Joomfaq - czy ma ktoś, czy wie skąd go ściągnąć?



metmusic
01-09-2014, 09:51
Hej wszystkim,

Bardzo pilnie poszukuję dodatku Joomfaq (http://extensions.joomla.org/extensions/directory-a-documentation/faq/23836). Niestety strona autora nie działa już, link download nie działa. Przekopałem chyba całe Google ;) w poszukiwaniu, rejestrowałem się na różnych forach gdzie ktoś tylko wspominał o tym dodatku ale niestety bez odzewu. Czy ktoś może przypadkiem jest w posiadaniu jego albo wie gdzie jest dostępny do pobrania.

Z góry dzięki
Pozdrawiam

Jac
01-09-2014, 10:28
W załączeniu komponent.

metmusic
01-09-2014, 10:45
Dzięki wielkie! Uratowałeś mi życie ;)

metmusic
01-09-2014, 11:31
Moje szczęście trwało krótko :/
Masz może pomysł na błąd który powoduje ten komponent po wejściu w Pytanie w panelu administracyjnym?
1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'WHERE `catid` = 19 ORDER BY ordering' at line 3 SQL=SELECT Array,Array FROM WHERE `catid` = 19 ORDER BY ordering

Mam wersję Joomla! 3.3.3

metmusic
01-09-2014, 14:17
Ok rozwiązałem problem. Należy:


1. Zmienić nazwę pliku Administrator/components/com_joomfaq/models/fields/ordering.php na order.php
2. Zmienić w pliku XML Administrator/components/com_joomfaq/models/forms/question.xml


z:
<field name="ordering" type="Ordering" class="inputbox"
label="JFIELD_ORDERING_LABEL"
description="JFIELD_ORDERING_DESC" />
na:
<field name="ordering" type="order" class="inputbox"
label="JFIELD_ORDERING_LABEL"
description="JFIELD_ORDERING_DESC" />