PDA

Zobacz pełną wersję : Reklama WP strony w nagłówku artykułu :/



sasiad
03-09-2014, 10:27
Witam,
Co jakiś czas w losowo wybranym artykule pojawia mi się link do strony Wordpress :/
Nigdy na nim nie pracowałem, ani nie używam żadnego szablonu pod niego.
link pojawia się NAD tematem artykułu.
Po edycji artykułu / przepisaniu go od nowa, problem na jakiś czas znika.
Włamania nie miałem / nie zauważyłem (PA mam dodatkowo zabezpieczony).
W załączeniu przesyłam zrzut linka który mi się pojawia. Może miał ktoś podobny problem?
Pozdrawiam

Używam J! 2.5.24, szablon Yoo Theme.

Zrzut:
7802
Edit:
Link prowadzi do strony: www. themesinquire....

tomaszek83
03-09-2014, 10:38
A może adres tej swojej strony podasz. I skąd taka pewność że nie miałeś włamania. A może zainstalowałeś jakieś rozszerzenie z "drugiej ręki"? Od kiedy zaczęły się te objawy?

sasiad
03-09-2014, 10:54
www.fryzjer.info (http://www.fryzjer.info) - link do głównej, bo komunikat już usunąłem. teraz pojawiał mi się akurat na własnej stronie błędu.
Włamu nie było / ja go nie zauważyłem, dojście do logowania do backendu mam dodatkowo hasłem zabezpieczone (przeciw brute force). Próbowali mi się włamywać i Turcy i Chińczycy i Ukraińcy i cała masa innych ludzi, ale dostawca zapewnia mi tez blokadę IP po pewnej liczbie nieudanych blokowań. W logach też nic nie mam.
Instaluje dodatki, pluginy i komponenty tylko te, których jestem pewien. Dziubię tę strone od daaawna, i nie ryzykuję.

Kiedyś z zaprzyjaźnionego serwisu przepisałem artykuł (część treści z racji że była długa skopiowałem). Jakiś czas później zauważyłem właśnie ten odnośnik.

tomaszek83
03-09-2014, 11:14
Strona nie działa. Biały ekran.

sasiad
03-09-2014, 11:29
U mnie działa ok.
Spróbuj http://fryzjer.info/

tomaszek83
03-09-2014, 12:06
A u mnie jest biały ekran. Także ewidentnie coś masz nie halo z tą stroną.

sasiad
03-09-2014, 12:46
W IE i Firefox działa prawidłowo. Jakiej przeglądarki używasz??
Nigdy nie miałem problemu z białą stroną.

mjmartino
03-09-2014, 14:49
Ładuje się tylko chwile trzeba poczekać ;)

mac
03-09-2014, 18:09
Jezeli dziwnie sie laduje to rozważ temat wlamania

sasiad
03-09-2014, 22:56
Strona normalnie się ładuje, i to nie jest tu problem.

Hajmus
02-10-2014, 10:31
Zapytam tak wprost, używasz legalnego szablonu? Zazwyczaj, jeżeli jakaś piracka strona umieszcza "za darmo" szablony płatne czy komponenty to dodają sobie coś takiego w zamian.

sasiad
02-10-2014, 10:43
Szanuje pracę innych, i wszystkie elementy strony: moduły, komponenty, dodatki i szablony są w pełni legalne. Treści również publikowane są (jeśli są z innej strony) za pozwoleniem, za zgodą.

noras
25-10-2014, 10:37
@sasiad

A sprawdzałeś stronę na innym komputerze? W innej przeglądarce na innym systemie? Sugeruje sprawdzić plugin przeglądarki czy to one nie syfią jakimś badziewiem stron.

U mnie strona wyświetla się prawidłowo, poza lekko dłuższym ładowaniem jest ok.

Jola
25-10-2014, 20:19
Robisz kopię witryny - pliki + baza danych. Wrzucasz na komputer i przeszukujesz przyzwoitą szukajką pod kątem wystąpienia "wordpress".
Jak znajdziesz - zastanawiasz się skąd się tam wzięło :)