PDA

Zobacz pełną wersję : joomla 3.x katalog ogłoszeń--> wybór komponentu



tomek923
04-09-2014, 12:06
Witam, mam pytanie dotyczace wyboru komponentu do katalogu ogłoszeń bazy noclegowej. Zależy mi aby komponent był bardzo rozbudowany = duża liczba dodatków: rozbudowane pola dodatkowe, zaawansowany system wyszukiwania, prezentacja na mapie, system płatnych ogłoszeń(najbardziej rozbudowany) może byc automatyczny lub dodawanie przez administratora, reprezentacja w postaci slajderów, tworzenie podkatalogów, system rezerwacji jako możliwy dodatek. Komponent jak i dodatki moga byc oczywiscie płatne. Wstepnie obejrzałem komponenty SobiPro, Catalog2, dj-classiefieds, Os Property, Ads Manager. Wykupiłem Subskrypcje komponentu dj-classifieds i jest fajny(rozbudowany) ale jednak za mało jak na moje potrzeby. Zniecheciłm sie do SobiPro ze wzgledu na niekompatybilnosc wiele pół nie działa dla wersji 1.1, mało szablonów responsywnych, płatne dodatki jednak wygladaja ciekawie. Zastanawiam sie jeszcze nad Ads Manager tutaj równiez mnogosc dodatków. Mógłby ktoś poradzic jaki komponent wybrac? ewentualnie na jakie dodatki warto zwrócic uwage? może ktoś z was ma doświadczenie już w budowie takiego portalu ogłoszeniowego.