PDA

Zobacz pełną wersję : Fox Contact - nie można utworzyć modułu



marcinp1984
05-09-2014, 17:13
Witam,

Mam problem do którego nie wiem jak nawet podejść. Od dłuższego czasu stoii pewna stronka na Joomli 3. Zaszła potrzeba dodania do niej formularza kontakotwego. Nie chciało mi się przeglądać i szukać darmowych formularzy tak więc zakupiłem Fox Contact. Podczas instalacji nie było żadnych problemów i wszystko poszło ok. Jednak próbując utworzyć nowy moduł, po kliknięciu w zapisz wywala mnie do listy modułów i nie tworzy nowego modułu :/ Czym to może być spowodowane? Jak można sprawdzić co jest nie tak? Inne moduły tworzą się poprawnie, tak samo jak i formularz na innych stronach instaluje się poprawnie :/

Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

zwiastun
05-09-2014, 17:52
Sprawdzałeś na innej instalacji Joomla?
A może nada Ci się jeden z opisanych przez mnie modułów:
http://www.joomla.pl/zasoby/na-twoja-witryne/formularz-kontaktowy-w-module
Możesz też wysłać do mnie moduł na mejla, sprawdzę, a przy okazji zobaczę, jak działa, jeśli dziala.

marcinp1984
05-09-2014, 18:06
Tak sprawdzałem, na dwóch innych działa. Wszyskie instaleki Joomli w wersji 3.3.3. a tylko na tej jednej jest problem.
Zależało mi na tym aby był to fox contact bo od zawsze go instalowałem kiedy nie był jeszcze płatny i dosyć dobrze go znam. Jednak na tej jednej stronie mam małe schody z tym formularzem :/

zwiastun
05-09-2014, 18:10
Jeśli moduł działa poprawnie na innych instalacjach, to przyczyn musisz poszukać albo w ustawieniach serwera, albo w konfiguracji tej witryny. Nikt Ci nie wymyśli niczego na podstawie ogólnych informacji.

marcinp1984
05-09-2014, 18:31
Z konfiguracją witryny zapewne jest wszystko ok bo w każdej ustawiam praktycznie wszystko tak samo. Może faktycznie coś z serwerem ale tutaj już będzie ciężko znaleźć przyczynę bo przynajmniej z mojej perspektywy jest to jak szukanie igły w stogu siana.

- - - Updated - - -

No dobra... na pewno coś się pokićkało tylko nie wiem z czym :/ Zainstalowałem sobie jakiś formularz vContact, został automatycznie utworzony moduł formularza jednak jak chce go zapisac nie ma żadnej reakcji... Nie mogę zapisac, nie mogę zamknąc mogę sobie tylko edytowac jego ustawienia...

marcinp1984
06-09-2014, 13:21
Chyba jednak problem leży w serwerze. Zdecydowałem się raz jeszcze zainstalować Joomle bo myślałem że może z nią są jakieś problemy. Jednak nie mogę nawet zainstalować nowej Joomli z instalki, którą już nie raz uwżywałem :/ Nie można przejść do następnego ktoku i ciągle stoi na pierwszej stronie... Tak więc po raz kolejny okazuje się że w az.pl jak w cyrku...