PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł wyświetlający artykuły w stylu prasowym.



Tidus
08-09-2014, 22:58
Witam Was mam taki mały problem, poszukuję modułu, który będzie wyświetlał artykuły w postaci prasowej. Chodzi mi o to że wyświetlam kilka kategorii na stronie głównej jako news. Spędziłem pół nocy i niestety nie znalazłem nic dobrego , próbowałem dopasować moduł GK5 niestety nie otrzymałem zadowalającego efektu. Jeszcze nieco przyblize moja wizję chodzi mi o coś podobnego jak gazeta pl czy coś. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł bardzo proszę o pomoc.

zwiastun
08-09-2014, 23:32
Proponuję Ci obejrzenie szablonu Ja Purity III. On ma to,czego potrzebujesz. GK NewsPro też załatwia sprawę, ale inaczej.

Tidus
11-09-2014, 11:58
Zwiastu jesteś jak zwykle nie oceniony w swojej wszechwiedzy :) jest to czego szukam mam jeszcze pytanie czy w tym szablonie w paczce quickstart są wszystkie te moduły co w demo?Czytając dokumentację zauważyłem że wszystko jest albo może większość robione jest przez Custom HTML, czy w ten sposób można uzyskać dynamicznie pojawiające artykuły w modułach

zwiastun
11-09-2014, 12:24
Z pakietu startowego wywnioskujesz wszystko, co trzeba.
Instalacja czystego szablonu wymaga trochę zabiegów konfiguracyjnych. Styl Magazin trzeba skonfigurować z kopii stylu domyślnego (w dokumentacji jest pis, jak to zrobić). Strona typu magazyn to rozbudowane i przebudowane układy artykułów (strona startowa i strony drugorzędne), a nie konfiguracja modułów. Ale sa na tej stronie i moduły.

Tidus
11-09-2014, 15:02
Skorzystałem z pakietu startowego i w nim są już stworzone kopie layoutów. Korzystam z dokumentacji i sobie poradzę z tym tylko ciekawilo mnie czy uzyskam taki podobny efekt jak w demo;)

zwiastun
11-09-2014, 20:43
najlepiej na czystej instalacji Joomla zainstalować szablon i korzystając z dokumentacji oraz porównując ustawienia w demo tworzyć własną wersję witryny