PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Kunena Forum



haszem
09-09-2014, 18:00
Mam problem z Kunena Forum dokładniej nie wyświetla mi się polski czas( w katalogu stref nie ma polski) chociaż mam spolszczenie i jeszcze co zrobić by po weryfikacji email użytkownik mógł od razu być aktywny a nie dopiero jak ja go w panelu uaktywnię ?, proszę o odpowiedz:podstep:

mac
10-09-2014, 14:34
Po pierwsze link do forum, która wersja joomli, która wersja forum.
Po drugie co rozumiesz przez "polski" czas. Jaki katalog sterf?
Zle sie wyswietla czy jest przesuniety?
I gdzie go "ustawiasz" bo raczej nie w forum, bo tam ustawia sie format wyswietlania

Co do userów to logujesz orginalnie do joomli czy przez moduł forum?

haszem
10-09-2014, 19:37
Sory 2.5, chodzi o to że jak się loguje do forum to nie ma polskiego czasu , a drugie tak i tak .chodzi o to by użytkownik jak potwierdzi swoje konto na email mógł działać na forum a nie dopiero jak ja go odblokuje chodzi o ergonomię bo nie będę cały dzień siedział i odblokowywał

mac
10-09-2014, 20:05
Sory 2.5,
Joomla czy kunena, domyslam sie ze joomla bo nie bylo kuneny 2.5
w takim razie która Kunena

Dalej nie wiem jaki masz problem z polska data
- format daty zamiast "poniedzialek 21 sierpnia" to masz "monday...."
- czy przesuniecie czasowe tzn jest 20.00 a forum pokazuje np 22.00


a drugie tak i tak . Nadal nie wiem gdzie w joomli/kunenie brakuje ci w "katalogu stref" polski, generalnie powinny byc miasta (grupowane w kontynenty)


chodzi o to by użytkownik jak potwierdzi swoje konto na email mógł działać na forum a nie dopiero jak ja go odblokuje chodzi o ergonomię bo nie będę cały dzień siedział i odblokowywał No to ustawiasz w konfiguracji użytkowników (opcje po prawej) joomli a nie forum.