PDA

Zobacz pełną wersję : Utrata dostępu do panelu admin Joomla 1.5



Ecky
12-09-2014, 20:19
Mam dostęp do ftp, panel administracyjny w ogóle się nie pojawia pod adresem */administrator . Potrzebuję pomocy w odzyskaniu dostępu do panelu, znam prawdopodobne hasło i login. :blink: Klientka chce, żeby jej coś tam zmienić, a ja w ogóle nie mogę się dostać do całej sprawy... A przez ftp nie wiem co należy robić w takiej sytuacji :(

zwiastun
12-09-2014, 20:48
Jeśli zostało zainstalowane rozszerzenie, które zmienia adres logowania do administratora, to musisz wiedzieć, co to za rozszerzenie i odszukać w dokumentacji sposób usunięcia modyfikacji adresu. Przez FTP sprawdź, jakie komponenty i dodatki masz zainstalowane, po nazwach musisz się domyśleć, które z nich zmienia adres administratora.
A klientka nie wie, jaki był adres? Jeśli był standardowy, to nie masz problemu logowania do zaplecza tylko najprawdopodobniej problem witryny po włamaniu.

Ecky
12-09-2014, 21:27
Klientka nie wie. Z informacji, które posiadam wnioskuję, że adres logowania do zaplecza na 99% jest standardowy. Prawdopodobny jest zatem problem witryny po włamaniu... Co w takiej sytuacji...?

Bazyl
12-09-2014, 22:27
http://www.joomla.pl/o-joomla/joomla-w-praktyce/mam-witryne-w-joomla/postepowanie-po-wlamaniu