PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zabezpieczyć wielokrotne głosowanie w AcePools?



nazik
13-09-2014, 16:29
Jak w temacie. Zainstalowałem moduł AcePools - czyli prosta sonda, lecz jest problem. Mimo tego, że ustawiłem opcję 1 IP - 1 głos to po usunięciu ciasteczek można oddać głos kolejny.

Sonda jest w temacie lokalnym - kto na burmistrza - i wiadomo - ludzik siedzi i oddaje po 300 głosów dziennie (nie jeden ludzik).

Czy zna ktoś rozwiązanie tego problemu?

Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.

zwiastun
13-09-2014, 18:41
Nie ma rozwiązania. To jest prosta sonda, jak nazwa wskazuje. I jeśli ludzik wie, co zrobić, to robi.

nazik
15-09-2014, 06:39
Okej, rozumiem. Czy możesz mi zatem polecić lepszą, darmową sondę, która jest łatwa w administracji?

zwiastun
15-09-2014, 09:31
Czy możesz mi zatem polecić lepszą, darmową sondę
Znajdowanie rozszerzeń Joomla jest łatwe:
http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/polls

nazik
16-09-2014, 06:37
No chyba nie myślisz, że nie sprawdziłem ... Pytam się czy możesz mi polecić co sam uważasz za dobre, bezpieczne i proste w obsłudze ...

zwiastun
16-09-2014, 09:41
No chyba nie myślisz, że nie sprawdziłem ...
Jasnowidzem nie jestem. Darmowych rozszerzeń do sondaży jest raptem 7, w tym:
- jedno służy do zbierania opinii o witrynie
- drugie do głosowania via poczta elektroniczna
- trzecie to prosty dodatek umożliwiający głosowanie na jedno pytanie.
Do zbadania pozostaje zaledwie 4 komponenty. Nie sądzisz, że możesz je sobie wszystkie zainstalować testowo i wybrać, co Ci bardziej odpowiada?

Ponadto, dla niektórych konieczność skonfigurowania dwóch opcji to już rozszerzenie wysoce skomplikowane, dla innych skonfigurowanie 100 opcji nie stanowi trudności.

Pomijam już, że na JED można także znaleźć opinie różnych użytkowników, które razem są na pewno bardziej wiarygodne, niż opinia jednej osoby, kimkolwiek by ona nie była.