PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla i sklep



joffrey
14-09-2014, 20:17
Witam
Mam pytanie, czy jest jakiś moduł, który by pozwalał na stworzenie sklepu ale z taką możliwością że zwykły użytkownik może sie zarejestrować i dodać własny produkt, który musi aktywować administrator oraz ustawić cene. Zależy mi głównie na produktach, które można pobrać. Jest taki moduł do Joomli czy to co chce podchodzi pod autorski cms?

zwiastun
14-09-2014, 20:27
Teoretycznie możliwe np. poprzez J2Store i odpowiednią konfigurację uprawnień. W praktyce: nie ćwiczyłem.

joffrey
14-09-2014, 20:35
Ale z tego co widze to j2store nie posiada darmowego pluginu paypal. A to boli.

Jac
14-09-2014, 21:49
Oprogramowanie sklepu jest darmowe. Ktoś się nad tym niemało napracował. Za mało dał? Jak rozumiem kolega chciałby wszystko za darmo. Idąc tym tokiem rozumowania, to chleb w sklepie też powinien być za darmo! W końcu od piekarza też powinniśmy oczekiwać, żeby chociaż częściowo pracował za darmo. Możemy mu co najwyżej za bułki zapłacić. I nauczyciel powinien pracować za darmo chociaż dwa dni w tygodniu, krawcowa, kierowca autobusu, sprzedawca w sklepie, "i te de, i te pe"... Tyle tylko, że na tej planecie nie ma nic za darmo, nawet jeśli z pozoru takie się wydaje.

Drogi kolego, proponuję Ci, popracuj dla mnie za darmo. A ja Ci za darmo zafunduję ten dodatek do płatności PayPal. Wtedy będzie jak sobie życzysz - za darmo.

Tor_
15-09-2014, 08:55
Mało tego że oprogramowanie sklepu J2Store jest za darmo to jeszcze posiadamy w naszych zbiorach Joomla!WikiPL poradnik po polsku do tego rozszerzenia. A swoją drogą kwota jaka życzy sobie Twórca pluginu paypal dla J2Store jest niewielka. Przedziwne rozumowanie. Boli to raczej to że ludzie, którzy zakładają sklep na tym oprogramowaniu, chcą zarabiać kosztem tych którzy im to pośrednio umożliwiają. Moim skromnym zdaniem, nawet przy darmowych oprogramowaniach sklepów powinni przekazywać jednorazowo dowolna kwotę na rzecz Twórcy oprogramowania.

PeFik
15-09-2014, 21:48
Posiadam, próbowałem to rozwiązanie kilka miesięcy temu, i działa. ... na początek ok.
Wada: ten nowy sklepikarz nie widzi co i komu sprzedał. zatem to rozwiązanie jest tylko dla tych z którymi ty na stałe współpracujesz.
Jeśli myślałeś o czymś na wzór AlleDrogo - to niestety.... Inne rozwiązania (lepsze) ale znacznie droższe.