PDA

Zobacz pełną wersję : Biała strona za witrynę, zaplecze ok, po zmianie na witryna w konserwacji - ok



hoow
24-09-2014, 22:57
Jak w temacie. Dwa dni temu pojawiła się biała strona w miejsce witryny. Zaplecze działa bez zarzutu. Gdy w zapleczu w VM zmienię na witryna w konserwacji pojawia się witryna. Może ktoś miał podobny problem? Wyłączałem wszystkie dodatki, moduły i nic.



Próbowałem naprawiać bazę w phpmyadmin i w Direct adminie ale nie wszystko da się naprawić The storage engine for the table doesn't support r..

Myślałem, że może podmieniony został htaccess, lub index.php pogrzebię jeszcze w plikach szablonu.

Dwie nocki siedzenia i nic. Może ktoś pomoże :)

mjmartino
24-09-2014, 23:49
Wałcz wyświetlanie błędów na zapleczu na maximum i sprawdź co powoduje błąd.

hoow
25-09-2014, 09:54
No tak tylko, że zaplecze chodzi bez zarzutu. Raportowanie błędów też sprawdzałem, sam nic nie jestem w stanie znaleźć. Zmieniłem w menu aby na pierwszej stronie pojawiał mi się od razu widok kategorii ( czyli zamiast strona.pl/index.php to strona.pl/index.php/categories) i tak na razie chodzi.

mjmartino
25-09-2014, 10:00
Wyświetlanie błędów nie dotyczmy tylko zaplecza tylko całej strony.
Widocznie problem jest gdzieś na pierwszej stronie moduł/komponent/plugin (trzeba po kolei sprawdzić co może powodować problem)

hoow
07-11-2014, 19:34
Nadal borykam się z tym samym problemem. Doszedłem do tego gdy w menu zmienię - wyrzucę VirtueMart » Układ domyślny VirtueMart to pojawia się strona. Nie ma znaczenia czy wybrany jest język polski czy angielski. Coś musi się sypać przez Virtuemart

hoow
07-11-2014, 21:05
po włączeniu raportowania błędów wyrzuca mi:

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in C:\xampp-portable\htdocs\libraries\joomla\html\parameter.ph p on line 512

Strict Standards: Declaration of VirtueMartModelMedia::store() should be compatible with VmModel::store(&$data) in C:\xampp-portable\htdocs\administrator\components\com_virtu emart\models\media.php on line 439

hoow
07-11-2014, 21:50
a na zapleczu wyrzuca mi:


Missing Flag pl-PL for language pl-PL.
Go to Extensions > Language Manager > Content, and check the parameter Image Prefix for this language.

mjmartino
07-11-2014, 23:15
Hmm widzę że używasz xamppa a on ostatnio niezbyt dobrze jest skonfigurowany pod J!
Proponuje przenieść się testowo na inny serwer JAMP lub WAMPP i sprawdzić czy tam jest wszystko ok

hoow
07-11-2014, 23:37
Nie, strona wisi na serwerze dedykowanym sprintdatacenter i chodzi na apache. Xamppa używam testowo na lokalnym aby dojść co się popsuło. Zarówno na lokalnym jak i na dedykowanym identyczna sytuacja - biała strona.

hoow
08-11-2014, 00:15
Najciekawsze jest to że robiłem backupy acebą i po przywróceniu każdego - biała strona witryny. Może to baza mysql mi padła?

Troll
08-11-2014, 07:49
http://forum.virtuemart.net/index.php?topic=117938.0

hoow
11-11-2014, 22:50
Dzięki. Te monity to tylko ostrzeżenia nie maja wpływu na fakt że wyświetla się biała strona. Nie daje mi spokoju jeszcze jeden monit:



??**Missing Flag pl-PL for language pl-PL.
Go to Extensions > Language Manager > Content, and check the parameter Image Prefix for this language.**??

Wiecie może jak to naprawić??

zwiastun
11-11-2014, 23:50
Przetłumaczyć za pomocą Google Translator na język polski i wszystko jasne (prawie).
Albo przełączyć na chwilę na zapleczu język na angielski i też będzie wszystko jasne.