PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrobić coś takiego?



elitx
25-09-2014, 11:42
Witam, mam pytanie czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego jak na załączonym obrazku 7823
Chodzi o to żeby dodwać artykuły na główna stronę a na innej tworzyła się lista tytułów które są linkami do pełnych artykułów z godzina dodania, oraz druga sprawa żeby można było dodawać też wpisy na stronie z listą ale bez publikacji na stronie głównej?

Prbowałem to zrobić za pomoca modułów artykuły z kategori ale efekt mizerny :/ Wogóle nie przypominający takich newsów z tego obrazka

p.s. najlepiej gdyby strona z linkami mogła się auto odświeżać.

Zna ktoś rozwiązanie?

Jdwind
25-09-2014, 12:22
Jako stronę główną wybierz artykuły wyróżnione z danej kategorii, a na innej wybierz listę artykułów z tej kategorii. Jeśli dodasz artykuł niewyróżniony, to pokaże się na liście ale nie na głównej. Wyświetlanie dat możesz ustawić w pozycji menu.

elitx
25-09-2014, 12:33
Własnie tak zacząłem kombinować, datę udało mi sie ustawić tylko mam jeszcze jedno pytanie czy da się zrobić aby godzina wyświetlała sie po lewej stronie lsty akrtykułów bo u mnie wyświetla sie niestety po prawej a nie jest to zbyt korzystne.

zwiastun
25-09-2014, 13:03
Nadpisz szablon, zmień w pliku generującym widok kolejność kolumn

elitx
25-09-2014, 13:09
Dziękuje za odpowiedź ale czy mógłbyś rozwinąć ? plik generujący?

Jdwind
26-09-2014, 00:29
Plik, który odpowiada za dany widok, czyli widok kategorii, listy kategorii itd. Znajdziesz je w lokalizacji components/com_content/views/... O nadpisywaniu musisz poczytać na wiki.joomla.pl.