PDA

Zobacz pełną wersję : problem z logowaniem do zaplecza



pawelplocica
25-09-2014, 11:53
Przepraszam ze znowu ten temat poruszam, ale niestety nie znalazłem na forum na niego odpowiedzi. Chodzi o to ze próbując zalogować się do zaplecza zostaje znowu przekierowany do okna logowania. Nie jest to na pewno problem serwera posiadam na nim wiele stron Joomla i wszystkie inne chodzą. Próbowałem zmiany haseł, wgrywania na nowo folderu admin zmian w bazie danych, w pliku konfiguracja wszystko gra i dalej nic nie działa. Jeżeli ktoś ma pomysł jak to naprawić to słucham .... ?

pawelplocica
26-09-2014, 11:17
Widzę ze nikt nie wie o co chodzi . Podmieniałem pliki na stronie wszystkie wiec to nie tu problem przypuszczam ze w bazie danych tylko gdzie......?

Gall Anonim
26-09-2014, 12:36
To przenieś ręcznie witrynę do środowiska lokalnego i zobacz czy ruszy - to że masz inne Joomla - nie oznacza że są identyczne - tyle

pawelplocica
01-10-2014, 13:18
Próbowałem nic nie pomaga :( jeżeli ktoś wie co można zrobić udostępnię dane do strony bo i tak już zrobiłem wszystko na nowo ale chciałbym wiedzieć co to było

Gall Anonim
01-10-2014, 13:45
Moja propozycja
1. Zrób kopię całości
(baza i pliki)
2. Nadpisz pliki Joomla korzystając z wersji instalacyjnej (wszystko po za plikami katalogu głównego i install)
3. Wejdź do Bazy Danych i zobacz jakie dodatki masz włączone - porównaj z chodzącą witryną - i przez analogię ustaw aby były te same włączone i wyłączone w witrynie która nie pracuje
4. Sprawdź plik configuration.php (ścieżki i $live_site)
5. Zrób sobie rachunek sumienia i zastanów się czy aby nie bawiłeś się ostatnio chociażby komponentem admintools
To chyba tyle na tą chwilę.