PDA

Zobacz pełną wersję : Database connection error (2): Could not connect to MySQL.



e-ronin
25-09-2014, 18:00
Witam
Niestety trochę namieszałem i proszę o pomoc.
Jakiś rok temu firma zrobiła i zainstalowała mi stronę na joomla , strona informacyjna . Nie dostałem lub też dostałem i gdzieś zgubiłem/zapomniałem ( nie wiem ) dane dostępowe do strony . Z tą firmą nie mam już kontaktu . Potrzebowałem uaktualnić stronę więc kombinowałem jak zmienić dane i tu zrobiłem błąd .
Zalogowałem się do panelu obsługi mojego hostingu i zmieniłem hasło bazy danych . Od tej chwili na stronie pojawia mi się informacja : "Database connection error (2): Could not connect to MySQL. " . Przy pomocy forum i stron informacyjnych udało mi się przypomnieć nazwę użytkownika i odzyskać hasło . To rozwiązanie tylko połowiczne . Mimo że mam już dane dostępowe to nie mogę wywołać strony administracyjnej a strona też dalej nie działa - zrozumiałe bo zmieniłem hasło bazy danych .
Proszę o pomoc , co mam zrobić aby przywrócić stronę . Szukałem już , też na tym forum , ale nie znalazłem rozwiązania . Byłbym wdzięczny za okazaną pomoc , za którą z góry dziękuję .

marian_mk
25-09-2014, 18:06
Wpisać nowe hasło do bazy danych w pliku configuration.php

e-ronin
25-09-2014, 18:16
Działa jak należy . Bardzo dziękuję za szybką i trafną podpowiedź .