PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę wyłączyć nazwy witryny joomla 3.4



moonrake
26-09-2014, 14:58
Witam

Jak wyłączyć nazwę witryny wyświetlającą się na głównej stronie w joomla 3.4?
Znalazłem w konfiguracji globalnej opcję "Nazwa witryny do tytułów stron" i wybrałem "Nie" ale to nic nie zmienia. Nazwa witryny jest cały czas widoczna. Gdzie jeszcze muszę szukać?

marian_mk
26-09-2014, 17:04
włączyć standardowy szablon i jeżeli tu nie bedzie to znaczy, że trzeba szukac w kodzie Twojego szablonu

rkonik
27-09-2014, 17:58
Konkretnie w danej pozycji menu jest też taka opcja poszukaj dokładnie. Tam też można wyłączyć

marian_mk
27-09-2014, 18:10
@moonrake
Znalazłem w konfiguracji globalnej opcję "Nazwa witryny do tytułów stron" i wybrałem "Nie" ale to nic nie zmienia.
@rkonik - Twoje odpowiedzi na posy nic nie wnoszą nowego , czytaj z uwagą

moonrake
29-09-2014, 11:10
@marian_mk - Szablon mam standardowy. W sumie dopiero wrzuciłem pliki joomli na serwer i zainstalowałem jeden dodatek. Więc instalacja jest praktycznie czysta. Zainstalowałem SP Page Builder i zaktualizowałem wersję joomli z 3.3 na 3.4 i to wszystko. Jest to mój pierwszy kontakt z joomla 3, bo do tej pory pracowałem z 1.5 i 2.5. Dla pewności sprawdziłem czy wyświetla mi się rzeczywiście nazwa witryny i zmieniłem jej treść w celi sprawdzenia i rzeczywiście to jest to. Nie wiem tylko czy jakieś inne dodatki czy moduły standardowe mogą ją wyświetlać. Szablon jaki mam zainstalowany to "protostar - Default"

marian_mk
29-09-2014, 11:49
Wejdż w menu, pozycja menu "home" lub jezeli masz inna nazwe dla strony startowej to tą -> zakładka "Opcje wygladu strony" -> Pokaż nagłowek strony (przełącz na NIE)

moonrake
29-09-2014, 11:59
Tą opcję mam na NIE, ale ona włącza i wyłącza tytuł strony taki jak w menu czyli w tym przypadku pojawia mi się i znika "Home" pod nazwą witryny.

zwiastun
29-09-2014, 12:17
Nazwę witryny szablon Prostar wyświetla w miejscu logo. Nie można jej wyłączyć. Można ją zastąpić obrazkiem logo albo usunąć z kodu fragment wyświetlający logo (co nie ma sensu).

moonrake
29-09-2014, 12:29
Dzięki wszystko się zgadza. Dodałem grafikę i nazwa zniknęła. Dzięki za pomoc.