PDA

Zobacz pełną wersję : Otwiera się pusta strona - podejrzewam, że to musi byc coś w joomli



Niussia
26-02-2007, 15:32
Mam strone w joomli, z ktorej korzystam juz od jakiegos czasu. DO niedawna wszystko bylo ok. Od jakiegos czasu co jakis czas zamiast serwisu otwiera sie pusta strona. Nie tylko u mnie i w różnych przeglądarkach. Nie dotyczy to serwera, bo galeria coppermine i forum phpbb na tym samym serwerze działają ok. Natomiast caly serwis, ktory zbudowany jest na joomli po prostu czasem znika. Nie mam zielonego pojęcia czym może to być spowodowane. Nawet nie widze za bardzo jakiegos zwiazku z czyms, co instalowałam ostatnio. Właściwie z nowych rzeczy bawiłam sie tylko facile forms i to nieskutecznie dość.

Czy to moze miec jakis zwiazek?

Co powinnam sprawdzic/zmienic?

Oczywiscie nie ma dostepu takze do panela administratora.

url: http://brainstorm-pfc.com

Dylek
26-02-2007, 16:48
A nie znikly Ci jakies pliki z serwera? Mialem podobny przypadek ostatnio - okazalo sie ze przy przenosinach serwisu nie skopiowaly sie z jakichs przyczyn niektore pliki.

Niussia
26-02-2007, 16:54
No właśnie nic nie robiłam na serwerze.

Tym bardziej, że tak się robi od jakiegoś czasu, a pozniej wszystko jest ok. I potem znowu, bez jakiejs konretnej przyczyny, znowu sie kisi. Nie wiem zupełnie z czym to połaczyć.