PDA

Zobacz pełną wersję : Nieprawidłowe wyświetlanie treści newsów na pierwszej stronie.



szeryf75
29-09-2014, 21:44
Witam wszystkich.

Problem dotyczy strony szkolnej www.gimnazjum.malechowo.pl (http://www.gimnazjum.malechowo.pl). Wszystkie newsy, oprócz pierwszego, które są wyświetlane na pierwszej stronie mają nieprawidłowo wyświetlany tekst, na kolejnych stronach wyświetlanie jest poprawne. Próbowałem zmieniać wielkość zdjęć, wyłączać publikowanie kilku ostatnich artykułów, ale efekt pozostaje i przenosi się na artykuły, które ze strony drugiej przenoszą się ponownie na pierwszą. Błąd pojawił się dzisiaj, nie wiem dokładnie w którym momencie, bo ja osobiście nie redaguję artykułów, natomiast zgłosiła mi go osoba, która się tym zajmuje (ma uprawnienia managera oraz skonfigurowane na swoim laptopie połączenie ftp za pomocą Total Commandera) i podczas publikowania kolejnego z kilku publikowanych dziś artykułów zauważyła taki efekt.
Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

mac
29-09-2014, 22:49
Mozesz w szablonie zmienic
http://www.gimnazjum.malechowo.pl/templates/at_iloga/css/template.css
linia908
z
.Post {
margin: 2px;
}

na

.Post {
margin-top: 10px;
}

szeryf75
29-09-2014, 23:25
Dzięki za odpowiedź.
Było ustawione na margin: 10px, zmiana na margin-top: 10px dała pożądany rezultat odnośnie tekstu, ale ramka artykułu z prawej strony jest trochę inna, niż powinna.

mac
30-09-2014, 09:56
to jeszcze w lini 808 zmien padding z 13px na 10px

.Post-body {
padding: 10px;
position: relative;
z-index: 1;
}

szeryf75
30-09-2014, 11:25
Teraz jest już wszystko ok :DD. Dzięki jeszcze raz.
Ciekawi mnie tylko, co mogło spowodować taką usterkę, skoro w tym pliku nikt wcześniej nie grzebał.

szeryf75
30-09-2014, 21:35
Jednak nie jest tak pięknie, właśnie dostałem informację, że u kilku osób strona nadal wyświetla się z błędami opisanymi na początku. U mnie na wszystkich możliwych urządzeniach i w domu i w pracy działało dobrze, więc jest pytanie co jeszcze może być nie tak.

mac
30-09-2014, 22:38
Po pierwsze jakie systemy i przegladarki,
po drugie na próbe wylacz ten pierwszy artykuł, bo rozumiem ze od niego sie zaczęło
moze ma jakies smieci przypadkiem w edycji

szeryf75
01-10-2014, 09:41
Wyłączanie pierwszego artykułu sprawdzałem wcześniej i nie miało to żadnego wpływu. Dzisiaj znalazłem jeden komputer w pracy z win xp i firefoxem, który pokazał stronę z tym błędem, ale po odświeżeniu zaczął wyświetlać prawidłowo. Koleżanka, która wczoraj zgłaszała mi problem ma kompy z vistą i 7 + firefoxy i na obu miała niepoprawne wyświetlanie, a podobno sprawdzał kilka razy. Ogólnie na większości komputerów było ok.

mac
01-10-2014, 09:47
Najpewniej odświeżenie przeglądarki, u mnie na 2 rożnych kompach z 2 rożnymi systemami i lokalizacjami jest ok :