PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyświetlaniem artykułów



elitx
30-09-2014, 12:33
Witam, tak jak w temacie mam problem z wyświetlaniem artykułów. Ponieważ na głównej stronie wyświetlają się ok, ale gdy klikne w tytuł który ma byc łączem to otwiera mi sie nowa strona lecz bez tego artykułu ( sam szablon tylko) :/ ktoś wie jak temu zaradzić?

marian_mk
30-09-2014, 13:00
Jak temu zaradzic wie ten, kto wie jaki wykorzystujesz szablon

elitx
30-09-2014, 16:56
aha, no cóź :/ w takim razie chyba ponowna konfiguracj astrony jest potrzebna bo serwis totalnie nie działa bez poprawnego linkowania :/

Gall Anonim
30-09-2014, 17:22
1. Przeczytaj post przed swoim z uwagą
2. Podaj link do witryny
3. Podaj nazwę (twórcę szablonu)
4. Włącz wyświetlanie błędów w konfiguracji na max'a (to bardzo skuteczne narzędzie diagnostyczne)
all

fishman_84
14-10-2014, 13:22
Witam,

postaram się być bardziej precyzyjny a mam podobny problem - po aktualizacji Joomla 1.5.26 do 2.5.28-dev i skorygowaniu na tyle na ile to możliwe szablonu (robiony od zera przez programistę a nie przeze mnie i to lata temu, nie był to szablon ogólnodostępny) wyświetla mi się na stronie coś takiego:

test.forhelp.biz

oczywiście błędów jest w nim jeszcze parę innych, grafiki itp. ale podstawa to wyświetlanie artykułów :) Wiem, że pewnie będę to samo przerabiał jak przejdę na Joomla 3 ale chciałbym móc ten problem przynajmniej teraz rozwiązać - superhost.

zwiastun
14-10-2014, 15:50
Myślę, że daj sobie spokój z tym szablonem. Powstał lata temu w technologii, której już dzisiaj nikt poważny nie stosuje.

fishman_84
17-10-2014, 09:18
Witam,

templatka działa, artykuły się wyświetlają - dla kogoś kto po przejściu swojej templatki z 1.5 do 2.5 będzie miał błąd: 500 - JHtml::icon nieobsługiwane. - należy ze swojej templatki na ftp usunąć folder c0m_content znajdujący się w /templates/nazwa_szablonu/html - nie wiem czemu ale artykuły się zaczeły pojawiać - nie rozwiązałem prblemu z menu ale są inne komponenty top_menu które działają. Wiem, że szablon jest stary ale nie ma opcji, żeby strona miała wyglądać inaczej. Dzięki za zainteresowanie. Temat do zamknięcia - chyba, że ktoś wie czemu top_menu z joomla mi nie działa ;)