PDA

Zobacz pełną wersję : Inne ustawienia opcji artykułu dla jednego artykułu niż w całym menu



del
02-10-2014, 13:21
Witam. Nie wiem jak rozwiązać jeden problem. Mianowicie ustawiam pod pozycją menu pojedyńczy artykuł w którym znajduje się moduł listy artykułów.

Nie chce żeby pojawiały się nad nim informacje o artykule , jednak jak już wybiorę jakiś art z tej listy mają tam być.

Wnioskuje że piorytety opcji artykułów w menu są wieksze niż w pojedyńczym artykule, jak to obejść?

zwiastun
02-10-2014, 13:41
Skoro używasz (nie wiadomo po co) artykułu z modułem z lista artykułów, to wszystkie pozycje wyświetlane z tego menu będą miały takie ustawienia, jak określisz dla tego artykułu z modułem. Preosta logika.
Masz ochotę, możesz zastosować ustawienie Tak jak w artykule i dla każdego artykułu ustawiać, co ma być widoczne, a co nie.

del
02-10-2014, 14:02
Czemu tak robie? Bo nie umiem modułu podpiąc bezpośrednio pod pozycję menu, istnieje taka opcja?

Własnie tak nie jest. W ustawieniach artykułu w którym znajduje się moduł mam wszystko poukrywane. Mimo wszystko pobiera konfiguracje z ustawień artykułu w pozycji menu.

zwiastun
02-10-2014, 17:05
Bo nie umiem modułu podpiąc bezpośrednio pod pozycję menu
1. Tzn. czego nie umiesz, bo nie rozumiem. Moduł to moduł, a nie komponent. Przekładając na polski - wyświetlany jest jako treść towarzysząca, a nie główna (komponent). W menu umieszczamy linki do treści głównej, a nie do treści towarzyszących.
2. Moduł można osadzić np. w MegaMenu, ale zapewne nie o to ci chodzi.
3. Do umieszczenia na stronie listy linków do artykułów z kategorii masz pozycję menu typu: Kategoria artykułów - lista artykułów.

del
02-10-2014, 17:16
Odbiegliśmy od mojego głownego problemu.

Co zrobić żeby jeden artykuł z konkretnego menu miał SWOJE ustawienia opcji artykułu a nie dziedziczył ją z opcji artykułu w ustawieniach kategorii menu?