PDA

Zobacz pełną wersję : Xpert Scroller, jak przypisać jedna kategorie??



yourdeal.info
03-10-2014, 01:38
Xpert Scroller, jak przypisać jedna kategorie?? ma wpisane swoje ogólne, a jak przypisać mu by korzystał z innej niż te co ma w systemie, ?? a ma tylko kilka jak na Screenie

7843

yourdeal.info
05-10-2014, 14:07
RANY, NIBY TYLE WYŚWIETLEŃ A TU NIKT NIE POMAGA, zauważyłem właśnie dopiero teraz, setki wyświetleń w tematach a zero odpowiedzi, chyba mod, klika te kliknięcia, bo wierzyć się nie chce że na setki kliknięć nikt nie pomoże nawet nie napisze,
znacie może jakieś inne fora, gdzie bardziej są skłonni pomóc??

Pokorny
05-10-2014, 16:35
Może dlatego, że pytasz o PODSTAWOWE wiadomości - jak dodać kategorię artykułu w Joomla?
Kombo o którym piszesz wyświetla kategorie artykułów, jeśli dodasz nową kategorię ona się tam pojawi.

By móc Ci odpowiedzieć zainstalowałem czystą Joomlę, poszukałem dodatku o którym piszesz, zainstalowałem go i już po 3 minutach mogłem Ci udzielić powyższej odpowiedzi.

Pozdrawiam

yourdeal.info
06-10-2014, 01:55
musze przyznać że odwaliłeś kawał dobrej roboty, problem w tym że to nie jest tak jak piszesz, scrin jest wyżej nie ma tam opcji dania kategorii, a mam utworzone kategorie, ponad 15, i tu jest problem że są a ich nie ma w tym module, pytanie dlaczego, strone mam na dj-classifids. więc nie pisz mi że to podstawowe wiadomości, ok, bardzo ciebie prosze

dostajesz MINUSA

Bazyl
06-10-2014, 02:19
Czy Twój supermoduł obsługuje DJClassifieds?
Raczej nie, dlatego nie widzisz kategorii...

p.s. Ostrożniej z minusami...

yourdeal.info
06-10-2014, 02:29
zgadza sie, ale wiem że można to zrobić zmieniając coś w kodzie , pytanie gdzie i co??
bo to co mój super moduł potrafi to ja wiem :)
więc za miast wymądrzać się wystarczy że ktoś konkretny napisze co zrobić, bo takie odpowiedzi to ja sobie sam dawno dałem, :)

Bazyl
06-10-2014, 02:35
No i żałuję, że się odezwałem...
Pozdrawiam

yourdeal.info
06-10-2014, 02:36
cytat zwiastu:
Dwukrotnie o tym samym problemie
A ponadto, Szanowny Kolego - to jest forum użytkowników, a nie płatny punkt serwisu technicznego dla klientów. Zmień ton!


nie żałuj pomocy, jestem ci serdecznie wdzięczny że wogule raczyłeś napisać. jedynie szukam rozwiązania tego problemu, to ja przepraszam że popadamy w konflik, orki

spoko, tylko zapytałem o pomoc w końcu od tego jest forum ale z pomocą jest lipa, ale za to krytyki nie brakuje, to ja pozdrawiam, i znikam. wpadnę za 5 lat może w końcu ktoś przestanie szukać podtekstów, a pomoże. 3m sie sie miło, jak dobrze że tu sami fachowcy hihi

zwiastun
06-10-2014, 03:01
Nie krępuj się. Znikaj i nie musisz wpadać. Łaski nikomu nie robisz, choć może tak Ci się wydaje! Osoby, które usiłowały Ci pomóc już zapewne żałują, że się odzywały.
"Lipa" to jest, ale z Twoimi kompetencjami! I kulturą osobistą.

Pokorny
06-10-2014, 08:32
Powiedz gdzie napisałeś, że chodzi Ci o kategorie z dj-classifids - z przedstawionego obrazka wynika, że pobierasz dane ze standardowych artykułów Joomla.
Zadajesz pytanie i zakładasz, że forum to wróżki - a jak Ty byś odpowiedział na tak postawione pytanie?

Miłego dnia

inspir
06-10-2014, 10:50
z wyższych wiadomości , widać że pisane było ze używam dj-classifids, a tak działa moderator, trudne pytania i prawda o forum boli, co robi Usuwa konto, dziękuje ci bardzo.i dziękuje za chęci pomocy, nie musicie więcej pomagać, odpowiedzi są wyczerpujące, z tego co widze nie tylko ja mam taki problem, fajnie że nam pomoglościE w taki sposób a nie inny:) PEWNO ZNOWU PO CICHU USUNIE MI KONTO, ALE W KOŃCU TAKIE TO DZIWNE FORUM
DZIĘKUJEMY

zwiastun
06-10-2014, 12:47
1. Stosuj się do regulaminu, nie będziesz ponosić konsekwencji niestosowania się (Administrator może odmówić Użytkownikowi założenia konta lub usunąć konto w przypadku błędnego adresu e-mail lub użycia niestosownej nazwy konta (użytkownika) - zobacz pkt. IV. 2. Regulaminu Forum)
2. Odnośnie pomocy dotyczącej Twojego problemu; już to zostało Ci wyjaśnione. Masz problem z rozumieniem zasad działania obu modułów. One obsługują artykuły, nie obsługują kategorii innych komponentów.
3. Zanim podejmiesz kolejną polemikę, poczytaj o trollowaniu.
4. Nie dość, że odnosisz się obcesowo do ludzi, którzy usiłowali Ci pomóc, to jeszcze wrzeszczysz. Takich zachowań tutaj nie tolerujemy.

PS O tym, że chcesz wyświetlać za pomocą modułu kategorie komponentu DJ-Classifields napisałeś dopiero po odpowiedzi, jakiej udzielił Ci @Pokorny. Pretensje, Kolego, kieruj zatem do siebie.
Temat został wyczerpany. Zamykam.