PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyświetlaniem w chrome i opera.



repsol
03-10-2014, 22:12
Witam,
Mam stronę główna na której artykuły wyświetlają się w postaci tzw. zajawek czyli bloków zawierających miniaturkę zdjęcia i krótki opis z opcją czytaj więcej.
Po kliknięciu na taki blok czytający zostaje przeniesiony do artykułu w którym powinno wyświetlić się duże zdjęcie plus kompletny opis.
Do tej pory pracowałem na Firefox i wszystko wyświetlało się poprawnie, tak samo w IE. Niestety zdziwiłem się gdy przetestowałem to w Chrome i Opera.
Tutaj artykuł wraz z obrazkiem się nie wczytuje. Pojawia się kręcąca się klepsydra i to by było na tyle.
Strona prawie gotowa a mi skończyły sie pomysły jak rozwiązać ten problem. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi jak rozwiązać ten problem.
pozdrawiam,
Piotr

Bazyl
03-10-2014, 23:25
Cześć,

Najpierw musisz podać link do strony...

repsol
04-10-2014, 12:08
Cześć,

www.grafikomp-web.pl/test

Pokorny
04-10-2014, 12:30
Może to jest powodem?

'Attr.nodeValue' is deprecated. Please use 'value' instead.
Konfiguracja aplikacji nie zezwala na wykorzystanie podanego adresu URL.: Co najmniej jeden z podanych adresów URL jest niedozwolony przez ustawienia aplikacji. Adres musi pasować do adresu URL witryny lub strony kanwy albo domena musi być poddomeną jednej z domen aplikacji.
GET http://www.grafikomp-web.pl/test/modules/mod_creativesocialwidget/assets/js/jquery.min.map 404 (Not Found) /test/modules/mod_creativesocialwidget/assets/js/jquery.min.map:1

- - - Updated - - -

i przynajmniej w moim przypadku w FF opisu tekstowego nie widać tylko samo zdjęcie

- - - Updated - - -

tekstu nie widzę bo jest w template.css jest: "display: none;" w lini 8406

repsol
04-10-2014, 14:24
Wydaje mi się, że to chyba nie to ponieważ wtedy nie wyświetlało by się nigdzie a w IE i Firefox wyświetla się poprawnie a w Chrome i Opera nie chce, ale mogę się mylić.

mac
04-10-2014, 17:48
demo szablonu dziala na chrome wiec waść cos przekombinowałes,
z-indexy ci sie kopia
mozesz zmodyfikowac na chwile
ten "supersized-loader"

zmien w pliku http://www.grafikomp-web.pl/test/templates/jaguarian-j25/html/com_tz_portfolio/css/supersized.css
w lini 16

zlikwiduj wpis z-index: -999;

#supersized {
display: block;
height: 100%;
left: 0;
overflow: hidden;
position: fixed;
top: 0;
width: 100%;
z-index: -999;



}


zobaczymy jak to zadziala

repsol
04-10-2014, 22:27
niestety, modyfikacja nie zadziałała.
Sprawdziłem i demo szablonu ze strony producenta faktycznie działa pod każdą przeglądarką ale po rozpakowaniu otrzymanej od nich paczki na dwóch przeglądarkach pojawia się dokładnie ten sam problem.

mac
05-10-2014, 15:28
Przyczyna niedzialana mojej poprawki powodowana moze byc tym ze ja modyfikuje kod finalny, a ty masz dostep do zrodla, byc moze pod chroma sa jakies dodatkowe warunki w css, a ppza tym jak paczka orginalna nie dziala to pisz do tworcow szablonu