Logowanie

Zobacz pełną wersję : 406 Not Acceptable



Dalback
08-10-2014, 20:30
Witajcie,

Wersja Joomla 2.5.9

Po zalogowaniu się do panelu administratora problem występuje na każdej zakładce, czy będę chciał dodać nowy artykuł, czy wejść w funckje wtyczki czy do dodatków to za każdym razem otrzymuje komunikat o następującej treści:


Not Acceptable

An appropriate representation of the requested resource /administrator/index.php could not be found on this server.

Proszę o informację w jaki sposób mogę rozwiązać problem ?
Pierwszy raz się z tym spotkałem. Na forum joomla.org widziałem, że sporo osób boryka się z tym problemem ale rozwiązania nie było.....


Pozdrawiam
Dalback

zwiastun
08-10-2014, 21:07
Nie sądzę, ze ktoś Ci cokolwiek poradzi. Wersję 2.5.9 wydano wieki temu. Problemów w działaniu starych wydań Joomla z zasady nie rozwiązujemy na forum - najpierw uaktualnij Joomla do najnowszej wersji, czyli 2.5.27.

Dalback
08-10-2014, 21:31
Obawiam się, że przez przedstawiony błąd nie będę mógł tego zrobić :D
A problem niestety nie występuje tylko dla tej wersji ale jak widać również i na wersji 2.5.27 (kilka postów wcześniej) więc czy należy problem uznać za globalny ? :D

zwiastun
08-10-2014, 21:47
Trudno mi powiedzieć. Z błędem się nie spotkałem. Gdybym miał rzecz rozwiązywać, sporządziłbym kopie lokalną i zaczął od próby uaktualnienia.

komodore
08-10-2014, 22:44
Poczytaj w innym poście, przed chwilą tam pisałem. Poza tym nie podałeś jaki hosting.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Dalback
08-10-2014, 22:50
Widziałem Twój post, już rozmawiałem z dostawcą hostingu i jest weryfikowana kwestai modułu mod_safe
Dla potomnych w cPanelu macie powinniście mieć możliwość modyfikowania tego modułu we własnym zakresie. W DA niestety tej opcji nie ma, pozostaje opcja kontaktu z dostawcą. Poniżej podaje również instrukcje dla VPSów i dedyków:


http://www.inmotionhosting.com/support/website/modsecurity/what-is-modsecurity-and-why-is-it-important