PDA

Zobacz pełną wersję : k2, joomla 2,5 , jak zmienić wygląd dodawania artykułów ??



revengeASIA
10-10-2014, 21:45
problem 1:
mam taki problemik, mam utworzony katalog i podkatalog, ale po dodaniu artykułu pokazuje mi że dodano, a na stronie w tej kategorii co podałam przy dodawaniu katalogu,
nie widać, ale w panelu administracyjnym widzę że jest artykuł przypisany do kategorii,
co może być tego powodem??

problem 2:

nie poradzę sobie z kodem html , strasznie trudne to, czy jest inna opcja abym zmieniła wygląd tego okna do dodawania ogłoszeń czy też artykułów ??
fajnie by było miec jakis dodatek co pozwala mi na dodawanie ogłoszeń, by ładnie to wyglądało.
http://i.imgur.com/Fsu3OvO.png link wystarczy kliknąć

zwiastun
10-10-2014, 21:52
Problem 1.
Może przypisałaś artykuł do podkategorii, a w ustawieniach masz wyświetlanie jedynie artykułów z głównej kategorii.
Problem 2
To raczej tego nie ruszaj. Może nie najlepiej wygląda (za mało światła między poszczególnymi elementami), ale to jest formularz do dodawania artykułów, ważna jest jego uzyteczność.
Żeby Ci coś ewentualnie podpowiedzieć, trzeba to zobaczyć na konkretnej stronie.

PS. Zajrzyj koniecznie do Regulaminu Forum, a dokładniej do tej jego części, gdzie opisujemy zasady.
Znajdziesz w nich np. zasadę, że w jednej wypowiedzi poruszamy jeden temat.

revengeASIA
10-10-2014, 22:31
tego nie wiem, a napisz mi krok po kroku gdzie tej opcji szukać ?? bo szukam, i szukam, ale ciężko , naprawde

zwiastun
10-10-2014, 23:27
Przejrzyj ustawienia kategorii - opcje widoku przeglądu kategorii.