PDA

Zobacz pełną wersję : Nie działający poprawnie RSForm Pro po przeniesieniu Joomla do subdomeny



Grzegorz_n
11-10-2014, 17:00
Witam :)

Bardzo proszę o pomoc :)

Przeniosłem prawidłowo działającą instalację Joomla 3.3.6 z domeny do subdomeny. Oczywiscie zmieniłem parametry, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania instalacji. Cała instalacja pracuje prawidłowo z wyjątkiem formularzy RSForm PRO. Objawia się to tym, że:
1. Nie odświeża mi się funkcja captcha, ale tylko w widoku strony, bo gdy odświeżam w projekcie formularza, to działa prawidłowo.
2. Nie ładuje mi się kalendarz w widoku strony, jednak nie wiem jak wyglada sytuacja w projekcie, gdyż akurat nie da się w projekcie przetestować kalendarza.

Zastanawiam się, jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy, czyli gdzie i czego nie ustawiłem prawidłowo, po zmianie lokalizacji instalacji Joomla, skoro cała witryna pracuje prawidłowo, a jedynie źle, 2 elementy formularza???

Bardz proszę o sugestię i z góry serdecznie dziękuję :)

Pozdrawiam :)
Grzegorz

Gall Anonim
11-10-2014, 22:31
Warto by było abyś wskazał który rodzaj capcha - używasz (o ile kojarzę RS Form ma dostępnych kilka opcji).
Osobiście stworzyłbym nowy element menu prowadzący do formularza (nie ważne czy jest to element menu typu formularz, czy osadzenie) - jeżeli to nie zadziała - zrobiłbym całkowicie nowy (nie kopiowany) formularz testowy tylko z capcha i kalendarzem i go opublikował - sprawdzając czy działa - RS Form w niektórych przypadkach wpisuje w trakcie tworzenia formularza ścieżki na sztywno - nie kojarzę z którym elementem miałem taką "szopkę" ale miałem :-)
To chyba tyle na szybko co mi przychodzi do głowy.