PDA

Zobacz pełną wersję : Prawdopodobnie zduplikowany alias kategorii



MateuszAuto
11-10-2014, 21:23
Witam,

mam problem z adresem url do kategorii na mojej stronie (http://the-orakel.com/). Kiedy klikam na kategorię "Krautrock Cafe", dostaję błąd 404. Jest to prawdopodobnie związane z jakimś nieporozumieniem w pozycji menu. Wcześniej miałem utworzoną taką samą kategorię, tyle, że w adresie url dopisane było "index.php". Po włączeniu w konfiguracji globalnej "URL REWRITING", postanowiłem usunąć tę kategorię i stworzyć ją na nową. Problem w tym, że mimo, że usunąłem wszystko, co było związane z tą kategorią (oczywiście, opróżniłem różnież kosz), nie mogę utworzyć kategorii o takim samym aliasie. W bazie danych, nie mam żadnego wpisu, który mógłby mieć z tym coś wspólnego. Opróżniłem cache, usunąłem stare pliki i dalej to samo.

Proszę o pomoc.

Gall Anonim
11-10-2014, 22:17
No to jeszcze zrestartuj przeglądarkę i sprawdź czy htaccess.txt jest przemianowany na .htaccess

MateuszAuto
11-10-2014, 22:50
Tak jest! Nazwa pliku. Zapomniałem o tym. Serdeczne dzięki. Muszę przyznać, że to forum, jest jednym z lepszych, z jakimi miałem przyjemność. Odpowiedzi są błyskawiczne. Fajnie, kiedy ludzie chcą się dzielić swoją wiedzą.

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.