PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 3.3.6 a przegladarka FIREFOX 32.0.3



marian_mk
12-10-2014, 13:28
Czy ktoś jeszcze miał takie problemy z obsługa panelu administracyjnego za pomoca przegladarki Firefox 32.0.3 (od czasów Joomla 1.0 pierwszy raz spotykam sie z takimi objawami)
1. Brak mozliwosci zapisu - brak rakcji na ZAPISZ, ZAPISZ i ZAMKNIJ, ZAPISZ i NOWY jak również ZAPISZ jako KOPIĘ, reaguje tylko na przycisk ANULUJ (zadne czyszczenie cache, usuwanie ciasteczek nic nie pomaga) Przejscie do panelu administracyjnego na innej przegladarce np. CHROME lub OPERA - działa normalnie
2. Brak reakcji w edytorze na klawisz ENTER - nie wstawia ani znacznika <p> ani <br /> - i tak samo na innych przegladarkach działa normalnie

Zadaje to pytanie bo nie wiem czy to mój FF jest zaśmiecony czy to raczej jakiś konflikt najnowszego wydania Joomla z przegladarką Firefox

Gall Anonim
12-10-2014, 14:04
:-)
Hi, hi - po wyjściu wersji 3.3.6 pisałem o tym że mam to samo i u wszystkich było ok
- w międzyczasie wyszło na to że najnowsza wersja przeglądarki FF jest nie przystosowana do pracy w systemach x64 (u mnie na tym kompie gdzie zaobserwowałem problem). Na pozostałych dwóch kompach - standardowe systemy XP i WIN7 wszystko hula - na tym z WIN7 x64 na innych przeglądarkach też jest ok - tak więc problem po stronie konkretnej wersji FF.
Pzdr

marian_mk
12-10-2014, 14:16
@Gall Anonim - dziekuję za rzeczowa odpowiedż, tak przypuszczałem ,ze to wina przegladarki FF

Bazyl
12-10-2014, 14:16
Pewnie coś z wtyczkami FF.
U mnie - WIN7 x64 - jest okej.

Gall Anonim
12-10-2014, 15:08
@Bazyl - sprawdź dokładnie wersję FF - problem dotyczy bodajże najnowszej wersji FF i jest opisany na ich stronie ( a ja niestety zaktualizowałem u siebie właśnie na najnowszą która jest określana jako niekompatybilna z x64)

Jdwind
12-10-2014, 21:18
Gall, a Ty czasem nie korzystasz z aktualizacji do wersji niestabilnych firefox? Bo coś mi się takiego o uszy obiło, nie wiem czy nie w tamtym poście.

Gall Anonim
12-10-2014, 22:33
@Jdwind - niestabilna, a niekompatybilna z 64x to pewna różnica - wejdź na stronę mozilli i poczytaj - tylko po co jeszcze ta dyskusja skoro wiadomo że na najnowszej wersji FF i WIN7 64x z Joomla 3.3.6 jest zgryz - sprawa wyjaśniona - niezależnie czy niestabilna/niekompatybilna dla 64x all

Karol99
13-10-2014, 22:22
A ja w przypadku tego rodzaju problemów radzę utworzyć nowy profil w FF i sprawdzić.

U mnie (W8, 64 bity) gdzieś w okolicy ostatniej aktualizacji J! na jednej z witryn taka rzecz się zdarzyła (w Chrome działało), na nowym profilu poszło bez problemów