PDA

Zobacz pełną wersję : Baner rotacja flash+jpg+png



etitek
12-10-2014, 13:35
Witam potrzebuję moduł lub komponent który będzie mi rotował banery na przemian flash, jpg, png różną kombinacje. Szukałem już chyba wszędzie a to co znalazłem to nie rotuje na przemian tylko dokłada pod spodem kolejny osobny baner w danym module.

Gall Anonim
12-10-2014, 13:59
Komponent rdzenny + reklamy + rdzenny moduł reklamy
all

etitek
12-10-2014, 14:58
A możesz coś więcej napisać o tym ?

Gall Anonim
12-10-2014, 15:06
Tak :blink:
1. wejść do komponentu reklamy
2. utworzyć kategorię
3. utworzyć klienta (chociażby testowego)
4. utworzyć trzy (lub ile tam komu potrzeba) oddzielne reklamy przypisując do tej kategorii - jedną z pliku png, drugą z pliku jpg, trzecią z pliku flash
5. utworzyć moduł reklama (dostępne w standardzie) - określić pozycję, element menu i kategorię reklam lub klienta dla której ma być używany - skonfigurować na losowo lub jak komu potrzeba
:blink:
aaa - w konfiguracji trzeba ustawić aby w jednym momencie pokazywała się jedna a nie ileś tam na raz

etitek
12-10-2014, 15:35
Wykonałem tak i nadal tworzą mi się reklamy jedna pod drugą a nie na przemian.

- - - Updated - - -

Wszystko świetnie tylko że reklamy muszą się zmieniać na bieżąco a nie po odświeżeniu strony. Jakieś pomysł na to ? Zbliżają się wybory i muszą mi rotować reklamy 3 na przemian ale cały czas a nie po odświeżeniu strony.

zwiastun
12-10-2014, 17:38
dwa lata używasz systemu i nie wiesz, ze standardowe reklamy zmieniają się po odświeżeniu strony? Muszą rotować to sobie zainstaluj jakiś slajder.

etitek
12-10-2014, 19:00
Heh jakoś tak wyszło że przez te dwa lata nie używałem tego komponentu :) Slajder by się przydał tylko nie mogę znaleźć który by obsługiwał swf , jpg,png jednocześnie. A tak na marginesie jak by się pojawiła taka opcja w joomla w standardzie to było by extra.

Gall Anonim
12-10-2014, 23:05
Jak poklepiesz pewnie coś znajdziesz - osobiście nie lubię DJ Media Tools - ale chyba by się nadał z tego co kojarzę.
Tyle że wówczas nie masz zliczania kliknięć :-)
Aczkolwiek - jeżeli - jakiś komitet wyborczy sypnie odrobinę grajcarami możesz użyć tego: http://adagency.ijoomla.com/