PDA

Zobacz pełną wersję : Akeeba backup problem z instalacja (ciach -G.A.)



mikad80
13-10-2014, 12:39
Witam wszystkich.

Stworzylem nowa strone na lokalnym serwerze Xamp najnowsza wersja.
Wszystko dziala bez zarzutu, wczesniej instalowalem rozne dodatki bez problemu.
Dopiero przy instalacji Akeeba Backup wyskakuje mi blad "pliki nie moga byc wczytane na serwer"
Instaluje najnowsza wersje Akeeba 4.05, ale przy wczesniejszej 4.04 tez jest to samo.
Dzialam na najnowszej Joomli 3.
Prosze o szybka pomoc, bo strona gotowa i do jutra musze ja odpalic na serwerze.

Z gory wszystkim dziekuje.

Gall Anonim
13-10-2014, 14:03
@mikad80
Instalacja może być realizowana w różnoraki sposób
Chociażby z katalogu Joomla
Z internetu
lub nawet przez umiejętne przesłanie rozpakowanej zawartości via ftp do właściwych katalogów witryny
================================================== ==================================
Kwestia druga to fakt iż akeeba jest może obecnie najpopularniejszym rozszerzeniem/sposobem przenoszenia/replikowania witryn aczkolwiek nie jedynym - można to zrobić "ręcznie"
Kopiując wszystkie pliki do katalogu docelowego,
Kopiując tabele/zawartość bazy danych źródłowej do BD docelowej
Zmieniając konfigurację w plikach odpowiedzialnych za komunikację z BD i serwerem w nowym miejscu na właściwą.
================================================== ===================================
Sprawa trzecia:
Skoro przychodzisz na to forum (serdecznie zapraszam) to proszę spraw mi przyjemność i nie rozpoczynaj swojej obecności od nieprzestrzegania zasad zawartych w regulaminie który zaakceptowałeś - proszę :-)
- Słowo pomocy - nie używamy w tytule, nie piszemy całości dużymi literami, nie krzyczymy wykrzyknikami (zwłaszcza w tytule) - większość przychodzi tutaj po pomoc
- Proszenie o szybką pomoc bo masz "obsuwkę" w czasie i nie zostawiłeś sobie rezerwy bezpieczeństwa również nic nie zmieni ponieważ i tak odpowie ci dopiero ktoś kto wie a że całość jest wolontariatem - nie słyszałem aby ktoś tutaj ustalał dyżury
Pzdr

komodore
13-10-2014, 14:40
Sprawdź ustawienia ograniczeń dla wielkości pliku.
Poza tym sprawdź logi serwera i joomla(niech loguje wszystko). Jak nie miałeś w joomla tak ustawione to ponów instalację.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

polki029
18-10-2014, 15:27
Ja właśnie przed momentem instalowałem Akeeba Backup Core w wersji 4.0.5 tylko że na hostingu OVH w Joomla 3.3.6 i nawet to opisałem na swoim blogu pod linkiem Akeeba Backup - kopia zapasowa (http://tomasz-urbanek.blogspot.com/2014/10/akeeba-backup-gwarancja-bezpieczenstwa.html) - może się przyda, zwłaszcza komuś początkującemu.
A lokalnie sprawdziłem u siebie na xamppie ver. 1.8.3, Joomla 3.3.6 Akeeba Backup Core ver. 4.0.5 wszystko jest okey. Instalacja standardowa z pakietu pobranego bezpośrednio ze strony producenta.