PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę zainstalować szablonu



Prixpl
14-10-2014, 10:01
Witam mam problem z zainstalowaniem szablonu. Zapłaciłem pobrałem ten szablon http://themeforest.net/item/jsn-megazine-responsive-joomla-magazine-template/7692284?WT.ac=search_thumb&WT.oss_phrase=megazine&WT.oss_rank=2&WT.z_author=joomlashine Pobrał mi się plik .zip 148 Mb w którym są 2 foldery
1. themeforest-7692284-jsn-megazine-responsive-joomla-magazine-template w nim jest 7 spakowanych paczek .zip

2. __MACOSX a w nim folder themeforest-7692284-jsn-megazine-responsive-joomla-magazine-template a w tym folderze jest też 7 paczek .zip

Co ja muszę wgrać do joomli żeby zainstalować ten szablon na stronie ?

Gall Anonim
14-10-2014, 10:08
Miło byłoby żebyś przynajmniej podał nazwy "paczek"
Stawiam na to że:
jest tam oddzielnie:
szablon (templates)
rozszerzenia
(skoro napisałeś że wszystkiego jest siedem paczek to zapewne rozszerzenia są w trzech paczkach według typów komponent // dodatek // moduł )
kickstart
psd
instrukcja
==========================
Tyle wróżenia fusów
=============================
Aby zainstalować szablon - trzeba zainstalować paczkę szablonu i częstokroć niezbędne dodatki
==========================
Co do reszty - to szablon komercyjny - więc należy ci się od nich pomoc techniczna
all

Prixpl
14-10-2014, 10:15
7852 Po otwarciu pobranego pliku i przejściu do folderu themeforest-7692284-jsn-megazine-responsive-joomla-magazine-template

Korek1
14-10-2014, 12:11
Masz dwa pliki jeden ...unzip_first jasno Ci mówi żeby otworzyć jako pierwszy (pewnie autor chciał Ci coś ważnego napisać) a drugi z dokumentacją. Otwórz poczytaj i wszystkiego się dowiesz.