PDA

Zobacz pełną wersję : Problem po aktualizacji joomla 2.5 do 3.3



adi_114
17-10-2014, 23:26
Witam,
Mam pewien problem po migracji joomla 2.5 do wer. 3.3.
Na początku dodam że sprawa dotyczy strony www.cimochowski.com. Otóż po aktualizacji wszystko było ok, do momentu zakończenia sesji. Po tem na stronie głównej był problem:

Fatal error: Uncaught exception 'InvalidArgumentException' with message 'Could not find template "beez_20".' in /home/KONTA/WWW/CLASSIC/c/cimochowski/_public_html/web/libraries/cms/application/site.php:539 Stack trace: #0 /home/KONTA/WWW/CLASSIC/c/cimochowski/_public_html/web/libraries/legacy/error/error.php(778): JApplicationSite->getTemplate() #1 /home/KONTA/WWW/CLASSIC/c/cimochowski/_public_html/web/plugins/system/redirect/redirect.php(134): JError::customErrorPage(Object(InvalidArgumentExce ption)) #2 [internal function]: PlgSystemRedirect::handleError(Object(InvalidArgum entException)) #3 {main} thrown in /home/KONTA/WWW/CLASSIC/c/cimochowski/_public_html/web/libraries/cms/application/site.php on line539
Ale wystarczyła zmiana katalogu szablonu z beez_3 (nie mam pojęcia skąd taka nazwa) na beez_20 i problem został rozwiązany.
Jednak po zalogowaniu się na zaplecze jest komunikat:

1146 - Nieznany błądTable 'cimochowski.web_postinstall_messages' doesn't exist SQL=SHOW FULL COLUMNS FROM `web_postinstall_messages`
Próbowałem jakoś dodać tabelę _postinstall_messages ale to nie pomogło.
Dodam że nie mam w ogóle dostępu do pulpitu.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Adrian Cimochowski

komodore
18-10-2014, 06:43
Przywróć backup. Wykonaj poprawnie aktualizację lokalnie. Na http://wiki.joomla.pl znajdziesz pomocne artykuły.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

mjmartino
18-10-2014, 15:10
Rozwiązanie które mi kiedyś pomogło pisałem nawet na stronie o tym.

Należy skasować katalog fof! ściągamy najnowszą paczkę instalacyjną i wypakowujemy cały katalog libraries a z niego fof i wrzucamy na serwer nadpisując pliki.
Czasami nie skasuj fzerof (f0f) bo to różne katalogi ten drugi jest od Akeeba.