PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 3.x przegląd artykułów - znikająca nawigacja



peters
20-10-2014, 12:25
Cześć,
nie wiem co źle robię. Mam przegląd artykułów z jednej kategorii. Na pierwszej stronie mam na dole odnośniki:

Start
poprz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
nast.
Zakończenie

Jak wybiorę którąś podstronę to już mi się to nie wyświetla.
Inny problem jest podczas wyświetlania artykułu - brak odnośnika kierującego znów do listy artykułów

pozdrawiam

zwiastun
20-10-2014, 13:24
Podaj link do strony.

zwiastun
20-10-2014, 13:51
1. Twój szablon nie posiada formatowania tego elementu strony (dziwne, bo to standardowy element).
2. Mnie to wygląda na błąd w szablonie. Pytałeś w firmie, która jest autorem szablonu?

peters
20-10-2014, 14:03
to mój szablon. możesz mnie naprowadzić, co mam dodać aby działało ?
pozdrawiam

zwiastun
20-10-2014, 14:18
proponuje najpierw przełaczyć się na szablon prostar lub beez i podejrzeć kod CSS formatujący pasek nawigacji
w szablonie beez jest w pliku.layout.css (+++ pagenav +++).
Do katalogu HTML szablonu przenieś (ewentualnie) plik pagination.php z szablonu prostar

peters
20-10-2014, 15:07
Hmm, nie wiem jest. Do szablonu zaplątało mi się (z innego projektu) nadpisywanie szablonem. Usunąłem to - nie pomogło. Wgrałem z czystej joomli com_content - bez zmian. Skopiowałem plik pagination.php z szablonu prostar - też nic

zwiastun
20-10-2014, 15:16
Hmm, nie wiem jest.
Co jest? Plik pagination.php? Ale to nie wszystko - nie masz kodu css formatującego ten pasek. Do szablonu zaplątało Ci się z innego projektu. Ważne by było z tej wersji Joomla.

peters
20-10-2014, 15:23
A co za różnica. W źródle strony paska brak. Plik css nie ma nic do tego

zwiastun
20-10-2014, 19:07
Czy witryna działa od początku na Joomla 3, czy może jest po migracji?
Czy sprawdziłeś działanie na standardowym szablonie Joomla?
PS Różnica żadna, jeśli chodzi o jeden problem, ale masz ich co najmniej dwa. Ja rozumiem, że rozmawiam z fachowcem, ale jeśli tak, to zwolnij mnie z wypytywania o to, co sprawdziłeś, czego nie sprawdziłeś, czy to nowa witryna, czy po migracji, itd. - to Twój interes podać jak najwięcej informacji. Standardowo paginacja działa bez problemu.

peters
20-10-2014, 19:14
Witryna działa od początku w Joomla 3. Na szablonie protostar też jest źle.


w pliku
components\com_content\views\category\tmpl\blog.ph p
jest instrukcja
<?php if (!empty($this->children[$this->category->id]) && $this->maxLevel != 0) : ?>
tablica $this->children[$this->category->id] jest pusta

Karol99
21-10-2014, 23:42
J! aktualny, tzn. 3.3.6? W którejś z wcześniejszych wersji był taki błąd z brakiem wyświetlania paginacji na dalszych stronach.