PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł lub sposób na zakotwiczenie posta



jck1337
22-10-2014, 17:19
Witam.

Na stronie chciałbym dodawać artykuły. Na pierwszej stronie są 3 artykuły i po dodawaniu następnych przeskakują na następną stronę czyli tak jak ma być.
Problem natomiast leży w tym, że chciałbym aby pierwszy post, który jest na stronie został tam na stałe i nie uciekał mi wraz z dodawaniem następnych postów. Aby tylko te dwa, które są pod nim się zmieniały. Czy jest jakiś sposób aby to zrobić?

Pozdrawiam serdecznie!

Gall Anonim
22-10-2014, 17:25
Ustawić go w module własny html ponad tymi artykułami - niestety Joomla nie posiada "przypinania" (albo o tym nie wiem)
Pzdr

jck1337
22-10-2014, 18:49
Problem załatwiony. Można zamknąć, pozrawiam!

noras
22-10-2014, 19:30
@Gall Anonim
Jest taki plugin (zewnętrzny) Articles Anywhere - NoNumber, w { } wstawiasz gdzie chcesz i jakiś chcesz artykuł, z możliwością wyświetlenia tylko tytułu, contentu albo czego tam chcemy innego :)

Gall Anonim
22-10-2014, 19:55
@Noras Articles Anywhere - nie spełnia wymogu przypinania - więc co najwyżej należy wrzucić prosty kod/klamrę w moduł własny html - zresztą użycie tego (stosunkowo ciężkiego) rozszerzenia dla jednego artykułu do wrzucenia go w moduł jest raczej kiepskim rozwiązaniem - ilość rozszerzeń należy minimalizować a nie maksymalizować.
Pzdr

noras
22-10-2014, 20:03
Ok, źle zrozumiałem. Faktycznie pamiętam że chyba w php-fusion dawno temu była taka opcja jak przyklejanie newsa. Ok teraz kumam.