PDA

Zobacz pełną wersję : aktualizacja joomla! wersja 3.3.6



zigit
23-10-2014, 13:14
Witam forumowiczów.

mam problem z zapleczem po aktualizacji joomla do wersji 3.3.6 wyskakuje mi następujący komunikat:

function($){ $(document).ready(function() { // Handler for .ready() called. var tab = $('
Treść
'); $('#myTabTabs').append(tab); }); })(jQuery); function isBrowserIE() { return navigator.appName=="Microsoft Internet Explorer"; } function jInsertEditorText( text, editor ) { tinyMCE.execCommand('mceInsertContent', false, text); } var global_ie_bookmark = false; function IeCursorFix() { if (isBrowserIE()) { tinyMCE.execCommand('mceInsertContent', false, ''); global_ie_bookmark = tinyMCE.activeEditor.selection.getBookmark(false); } return true; } function jSelectArticle(id, title, catid, object, link, lang) { var hreflang = ''; if (lang !== '') { var hreflang = ' hreflang = "' + lang + '"'; } var tag = '' + title + ''; jInsertEditorText(tag, 'jform_articletext'); SqueezeBox.close(); } jQuery(function($) { SqueezeBox.initialize({}); SqueezeBox.assign($('a.modal').get(), { parse: 'rel' }); }); function insertReadmore(editor) { var content = tinyMCE.get('jform_articletext').getContent(); if (content.match(//i)) { alert('Odnośnik „Więcej…” już istnieje. Można go wstawić tylko w jednym miejscu. Jeśli chcesz podzielić artykuł na kilka części, skorzystaj z polecenia Podział strony {pagebreak}.'); return false; } else { jInsertEditorText('', editor); } } jQuery(function($) { SqueezeBox.initialize({}); SqueezeBox.assign($('a.modal-button').get(), { parse: 'rel' }); }); jQuery(document).ready(function (){ jQuery('#jform_tags').chosen({"disable_search_threshold":10,"allow_single_deselect":true,"placeholder_text_multiple":"Wybierz kilka opcji","placeholder_text_single":"Wybierz jak\u0105\u015b opcj\u0119","no_results_text":"Brak pasuj\u0105cych wynik\u00f3w"}); }); (function($){ $(document).ready(function () { $('#jform_tags').ajaxChosen({ type: 'GET', url: 'http://adres.strony.pl/index.php?option=com_tags&task=tags.searchAjax', dataType: 'json', jsonTermKey: 'like', afterTypeDelay: '500', minTermLength: '3' }, function (data) { var results = []; $.each(data, function (i, val) { results.push({ value: val.value, text: val.text }); }); return results; }); }); })(jQuery); (function($){ $(document).ready(function () { var customTagPrefix = '#new#'; // Method to add tags pressing enter $('#jform_tags_chzn input').keyup(function(event) { // Tag is greater than the minimum required chars and enter pressed if (this.value && this.value.length >= 3 && (event.which === 13 || event.which === 188)) { // Search an highlighted result var highlighted = $('#jform_tags_chzn').find('li.active-result.highlighted').first(); // Add the highlighted option if (event.which === 13 && highlighted.text() !== '') { // Extra check. If we have added a custom tag with this text remove it var customOptionValue = customTagPrefix + highlighted.text(); $('#jform_tags option').filter(function () { return $(this).val() == customOptionValue; }).remove(); // Select the highlighted result var tagOption = $('#jform_tags option').filter(function () { return $(this).html() == highlighted.text(); }); tagOption.attr('selected', 'selected'); } // Add the custom tag option else { var customTag = this.value; // Extra check. Search if the custom tag already exists (typed faster than AJAX ready) var tagOption = $('#jform_tags option').filter(function () { return $(this).html() == customTag; }); if (tagOption.text() !== '') { tagOption.attr('selected', 'selected'); } else { var option = $('

powyższy kod pojawia sie w momencie wchodzenia w edysje artykułów.
co może być istotne strona aktualizowana z wersji 3.3.5
serwer home.pl
wersja php 5.4

Jeśli ktoś zna rozwiązanie problemu bardzo prosze o pomoc. Jestem laikiem w temacie.

Karol99
24-10-2014, 00:03
Nie spotkałem się z takim problemem, ale posądzałbym uszkodzenie któregoś z plików w trakcie aktualizacji.

Zrób kopię strony (kłania się Akeeba), ściągnij paczkę J! 3.3.6 i "zainstaluj" ją tak jak instaluje się rozszerzenia.

zigit
25-10-2014, 15:40
Niestety o akebie dowiedziałem się z Twojego posta. Nie mam kopii zapasowej z przed aktualizacji:(
backup oczywiście wykonałem, ale nie rozwiązuje to mojego problemu.

niestety aktualizacja ręczna nic nie daje. Jakieś sugestie, co mogę jeszcze zrobić?

ramiro
25-10-2014, 15:55
Zrzuć kopie strony lokalnie i spróbować nadpisać czystą J! 3.3.6. Przychodzi mi do głowy jeszcze jedna możliwość ale osobiście najpierw tą opcje bym spróbował.

zigit
26-10-2014, 00:38
Problem rozwiązany. Wystarczyło zainstalować ręcznie aktualizację: "Joomla_3.3.6-Stable-Full_Package".

Dzięki, pozdrawiam!

zwiastun
26-10-2014, 00:58
To wyjaśnij proszę, bo @Karol99 już 23 października, czyli 2 dni temu polecił Ci:

ściągnij paczkę J! 3.3.6 i "zainstaluj" ją tak jak instaluje się rozszerzenia
czyli, krótko mówiąc "ręczną aktualizację", tyle ze najprostszą z metod (i sprawdzoną!).
Odpowiedziałeś wówczas:


niestety aktualizacja ręczna nic nie daje. Jakieś sugestie, co mogę jeszcze zrobić?

A dziś, po 2 dniach piszesz:


Problem rozwiązany. Wystarczyło zainstalować ręcznie aktualizację: "Joomla_3.3.6-Stable-Full_Package".

zigit
28-10-2014, 18:49
Masz rację. Różnica jest tylko jedna. Wcześniej instalowałem uaktualnienie z wersji 3.3.5. I to nie dawało oczekiwanego rezultatu. Problem rozwiązała instalacja pełnej(!) aktualizacji (dlatego podałem pełną nazwę pliku)

Pozdrawiam

trzepiz
28-10-2014, 21:07
I prośba na przyszłość aby tematy związane z Joomla 3.x umieszczać w działach dotyczących tej wersji.

//przenoszę