PDA

Zobacz pełną wersję : Klient ftp, windows xp.



Meblesam
26-10-2014, 09:38
Witam. Chciałbym zapytać dlaczego nie moge znależć klienta ftp działającego na win xp ? Czy to jest zmuszanie ludzi do przesiadania się na inne windowsy? Jak czytam że xp stary i słaby bo technologie się zmieniają to w to nie wierzę. Mi xp do dziś chodzi bardzo dobrze. Czy już wy wszyscy się przenieśliście na inne windowsy, czy może jeszcze da rade na xp działać, mając na myśli np że nie można znaleźć klienta ftp na win xp?

Filezilla to dobry klient ftp to zarządzania plikami w joomli ?
Jak już nie ma wyjścia to jaki dziś windows jest łatwy przyjemny w uzywaniu na kompie stacjonarnym ?
Pozdro.

Bazyl
26-10-2014, 09:44
Cześć,

FileZilla działa na XP i to jest dobry program.

Korek1
26-10-2014, 10:13
ze specyfikacji wynika ze ta wersja jeszcze działa na XP http://download.komputerswiat.pl/internet-i-sieci/klienty-ftp/filezilla

Jdwind
26-10-2014, 10:47
Albo winscp (http://www.dobreprogramy.pl/WinSCP,Program,Windows,12713.html), wersja portable na przykład. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś miał dwa systemy na jednym komputerze - XP i Linux, albo - jeśli masz możliwość - nawet uruchomić jakiegoś Debiana na VirtualBoksie.

Korek1
26-10-2014, 10:59
Kup sobie MAC-a i skończą się twoje problemy z tysiącem różnych programów i niestabilnością systemu.

Meblesam
26-10-2014, 17:19
Stara wersja filezilla działa. Dziwne że z poziomu administrator/media da się utworzyć nowy folder, a usunąc się nie da :o

Dzięki za pomoc.

Meblesam
26-10-2014, 18:16
Mam jeszcze pytanie. W administrator usunąłem pewną pozycje menu i jak chcę teraz zrobić taką samą pozycję jak usunąłem, to wyskakuje błąd że "menu o takim samym elemencie nadrzędnym ma taki alias". Dziwne bo żadna pozycja w całym menu nie ma takiego aliasa pozatym ten alias miała pozycja którą włąsnie usunąłem. Czyżby gdzieś to jeszcze tkwiło, czy jakiś błąd joomli?

Gall Anonim
26-10-2014, 18:17
Pozycja menu w koszu :-)

Meblesam
26-10-2014, 18:22
dzięki mistrzu.

Meblesam
26-10-2014, 19:22
Przy okazji jeszcze jedno pytanie.

Mam stronę www i w google wypozycjonowała się strona z jednej pozycji menu a wolał bym aby oglądanie różnych pozycji menu pozycjonowało główną stronę a nie jakąś inną pozycje. Jak to zrobić ?