PDA

Zobacz pełną wersję : Tytuł strony startowej w pasku przeglądarki



shadowman25
29-10-2014, 11:18
Chciałbym aby w pasku przeklądarki na stronie startowej pokazywała mi się tylko nazwa strony np"moja strona". Obecnie do tytułu dodawana jest jeszcze nazwa z menu i tytuł wygląda tak: "moja strona - aktualnośći"

Na pozostałych stronach ma być tak jak jest np "moja strona - kontakt"

Pomoże ktoś to ustawić? W opcjach wyglądu strony - Pokaż nagłówek strony mam ustawione na nie ale to nie zmienia niczego

Pozdrawiam i liczę na pomoc

Jac
29-10-2014, 11:34
Ja to załatwiam dodatkiem SEO. Na przykład tym: http://www.templatki-joomla.eu/pluginy-joomla/dodatek-seo-simple-joomla-1.5.html.

shadowman25
29-10-2014, 12:01
Dziękuję za szybką pomoc, świetnie działa :)
Przy okazji możesz mi podpowiedzieć jak najlepiej ustawić ten dodatek by strona jak najlepiej pokazywała się w wyszukiwarce.

Jac
29-10-2014, 12:36
Tytuły podstron dla wyszukiwarek wg schematu: Tytuł artykułu | (opcjonalnie) Tytuł kategorii | Nazwa strony.

DaReK_tHe_CrOw
13-11-2014, 01:18
Tytuły podstron dla wyszukiwarek wg schematu: Tytuł artykułu | (opcjonalnie) Tytuł kategorii | Nazwa strony.

Plus jeszcze dodaj słowa kluczowe, na które chcesz się pokazywać w wyszukiwarce - oczywiście w tytule bez zlepku powtarzających się słów kluczowych typu "Projekty domów - Tanie projekty domów - Projekty budowlane domów"