PDA

Zobacz pełną wersję : dodatek bloki



kriszna15
29-10-2014, 14:25
szukam dodatku co moglbym zamiast tresci artykulu wstawic takie 3 bloki obok siebie

Gall Anonim
29-10-2014, 14:32
Możliwości wiele:
1. Odpowiednia konfiguracja przeglądu kategorii
2. Trzy moduły obok siebie
3. Jeden specyficzny moduł dostępny w zasobach JED (jeśli brak Ci wiedzy co to - wpisz w google i dopisz Joomla)
i wiele innych

kriszna15
29-10-2014, 15:41
wiem ze prosze o zbyt wiele moglbym prosic o nazwe tego dodatku:)

Gall Anonim
29-10-2014, 16:11
Prosić mógłbyś, co czynisz ale mi się nie chce szukać :up:

kriszna15
29-10-2014, 16:32
oj pliska zrob to dla czlowieka poczatkujacego

ramiro
29-10-2014, 17:01
Gall podpowiedział Ci przecież "(jeśli brak c wiedzy co to - wpisz w google i dopisz Joomla) i wiele innych". Wyniki (https://www.google.pl/search?q=3+kolumny+jed&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=sb&gfe_rd=cr&ei=-g5RVOP_GcGH8QePrYCYCA#rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&q=3+kolumny+joomla).

zwiastun
29-10-2014, 21:09
wiem ze prosze o zbyt wiele moglbym prosic o nazwe tego dodatku
Jakiego dodatku? Czy @GallAnonim napisał Ci o jakimś dodatku? Pokaż, w którym miejscu.
Obawiam się, że jesteś tak bardzo początkujący, ze może trzeba sobie na razie odpuścić aż tak "złożone" rzeczy i poćwiczyć podstawy. Zauważ, że złożone wpisałem w cudzysłów, bo nie ma tu nic skomplikowanego. Umieszczenie "trzech bloków" obok siebie, to umieszczenie nad treścią główną np trzech modułów Własny HTML.

kriszna15
29-10-2014, 21:54
jest to ze nie ukladaja sie obok siebie ?

zwiastun
29-10-2014, 22:15
Ja nie wiem, o czym Ty piszesz, choć się domyślam, a Ty nie wiesz, jak napisać, to co chcesz napisać, bo jeszcze nie jesteś na tym etapie dość podstawowej znajomości Joomla. Ale to oznacza,że zadanie nie jest jeszcze dla Ciebie.
Nie układają się obok siebie, bo albo je w ogóle źle konfigurujesz, albo umieszczasz wszystkie w jednej pozycji, a nie w trzech pozycjach obok siebie, albo Twój szablon nie ma trzech pozycji modułów nad treścią główną i trzeba je sobie samemu wstawić do szablonu i określić reguły ich wyświetlania w kodzie CSS.
Proszę zrozumieć, że to nie jest wiedza banalna, którą się wysysa z mlekiem matki, wynosi z przedszkola, albo nabywa wraz postanowieniem, że spróbuje się zrobić stronę internetową.
Znajdź sobie szablon z przykładowymi treściami, w którym będą "takie trzy bloki" i obejrzyj sobie, jak to jest zrobione albo po prostu wykorzystaj ten szablon.