PDA

Zobacz pełną wersję : AllVideos reklama przed filmem



sojama1
29-10-2014, 16:00
Witam
Czy istnieje możliwość dodania w AllVideos reklamy (w formie zdjęcia lub "filmu") przed odtworzenie filmu w allvideos.
proszę o pomoc

Pokorny
29-10-2014, 19:48
Jeśli umieszczasz film na Youtube możesz wybrać obraz, które będzie wyświetlane przed uruchomieniem filmu. Domyślnie YT proponuje 3 klatki z filmu z których możesz sobie wybrać. Po zweryfikowaniu konta możesz wstawić prawie dowolne foto.
Jeśli chcesz wyświetlać film z Twojego serwera trzeba się pobawić z przesłanianiem filmu jakimś "blokiem" z foto, który po kliknięciu znika i wyświetla się film.

mjmartino
30-10-2014, 10:37
Zrobiłbym to na playliście .. ale AllVideos nie obsługuje playlist... więc jedynie przy montażu nożna by dodać na początku ;)
A jak nie to wykorzystać coś innego :)

sojama1
01-11-2014, 17:21
Jeśli chcesz wyświetlać film z Twojego serwera trzeba się pobawić z przesłanianiem filmu jakimś "blokiem" z foto, który po kliknięciu znika i wyświetla się film
mógłbyś rozszerzyć ta kwestie jak tego dokonać?
Głownie chodzi mi o to aby ta reklama pojawiała się przed streamingiem który został osadzony w AllVideos i który pochodzi z innego serwera.
proszę o pomoc

Korek1
02-11-2014, 00:15
nie wiem czy dokładnie o to chodzi ale zobacz news2 z gavick.com. Przed odpaleniem filmu widoczne jest zdjęcie a po kliknięciu film z youtuba.

sojama1
04-11-2014, 23:48
nie wiem czy dokładnie o to chodzi ale zobacz news2 z gavick.com. Przed odpaleniem filmu widoczne jest zdjęcie a po kliknięciu film z youtuba.

będziesz tak uprzejmy i podasz link?

Pokorny
05-11-2014, 08:18
Przecież masz: www.gavick.com, a bezpośrednio do modułu: https://www.gavick.com/news-show-pro