PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wyświetla szablonów.



leff
29-10-2014, 20:18
Witam,

nie wiem w czym jest problem, ale nie mogę zobaczyć w podglądzie żadnego szablonu.
Tych standardowych oraz tych zainstalowanych prze zemnie.
Nawet gdy ustawie szablon jako domyślny nie chce mi go
pokazać gdy przechodzę w podgląd witryny. Ukazuje się czysta karta.

ramiro
30-10-2014, 00:17
To jest czysty Joomla!, czy działała już jakiś czas? Kiedy się pokazał ten problem, albo po czym wg Ciebie się pokazał ten problem?

leff
02-11-2014, 10:36
Wygląda to tak,
kupiłem szablon i skorzystałem z tzw. quickstara(QS) -> instalacja joomli z gotowym już szablonem, czyli bez zabawy w osobą instalacje szablonu+plus wszystkich dodatków i joomli. Przy instalacji QS była joomla 3.1.4. Automatycznie zaktualizowałem do 3.3.6.
Kiedy się pokazał ten problem? - zauważyłem go od razu po instalacja i aktualizacji.
Wydaje mi się ,że problem jest od samego początku, możliwe, że z winy instalacji tego quicstrta ale też wydaje mi się, że aktualizacja powinna załatwić takie kwestie.

Jdwind
02-11-2014, 11:03
Problemem może być jakiś dodatek, bo rozumiem że zaplecze wyświetla się prawidłowo. Spróbuj powyłączać wszystkie po kolei i sprawdzaj stronę. A serwer jaki/gdzie? Czysta Joomla na nim działa?

zwiastun
02-11-2014, 14:10
Inne rozwiązanie: instalacja czystego Joomla i szablonu (np. na lokalnym serwerze testowym)

Troll
02-11-2014, 16:34
1. włącz wyświetlanie błędów ma max'a
2. sprawdź czy w informacjach u developera nie ma jakiś dodatkowych informacji
Pozdrawiam

leff
11-11-2014, 13:58
Witam,
problem okazał się z dodatkiem od szablonu.
usiadłem ostatnio ponownie do problemu i wgrałem jeszcze raz całą joomle i zaktualizowałem.
Problem rozwiązał się sam :)