PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z galerią



Piszczal
03-11-2014, 01:44
Witam
Potrzebuję waszej pomocy!
Mam dosyć nietypowe zadanie, z którym się męczę już kilka godzin i ciągle zero rezultatów.

Zadanie polega na tym, że wszystkie zdjęcia z galerii samochody w której są artykuły z galeriami modeli samochodów przenieść do 1 katalogu/artykulu jako archiwum, czyli załóżmy mamy główną galerię, wchodzimy w galerię samochody i tam te wzsystkie galerie róznych marek (oczywiście każda marka wyświetli się po kliknięciu zobacz więcej) przenieść do nowo utworzonego artykułu "Rok 2014", który będzie cały czas gdzieś na widoku w galerii samochody (lewa, parwa strona strony) i gdy w ten artykuł wejdziemy mamy galerie różnych marek, ale oczywiście każda wyświetli się po kliknięciu zobacz więcej.
Tzw. galeria w galerii..

Moje pytanie jest takie, jak to zrobić? Czy w ogóle jest to możliwe.

Proszę o wszelaką pomoc, gdyż spędzam nad tym już którąś godzinę i już ręce załamuje.

W takim razie czekam na podpowiedzi pod postem na priv itd itp.

Pozdrawiam serdecznie !

zwiastun
03-11-2014, 02:18
Będzie ci trudno pomóc, bo opisujesz problem niejasno.
Nie wiadomo, czy prezentujesz samochody w galerii obrazów, czy nazywasz galerią artykuły na temat samochodów. W związku z tym nie wiadomo, co i gdzie chcesz przenosić.

Piszczal
03-11-2014, 09:07
jest galeria główna o nazwie samochody -> a w niej artykuły różnych modeli np. BMW klikam więcej i widzę x zdjęć samochodów BMW, więc chce to wszystko zarchiwizować jako 2014 rok, że wchodzę w galerię mam przed sobą napis 2014, klikam w niego i dopiero tam widzę artykuły z różnymi modelami

zwiastun
03-11-2014, 13:11
Tworzysz kategorię artykułów zatytułowaną np. 2014 i przenosisz do niej kategorie z artykułami o samochodach z roku 2014. Zakładasz pozycję menu publikująca tę kategorię. Ze względu na pozycjonowanie witryny nie jest to dobry pomysł, bo skutkować będzie zmianą adresów. Lepiej od razu tworzyć kategorie nadrzędne 2015, 2016 itd. Niczego nie trzeba będzie ani archiwizować, ani przenosić.

PS Galerie to w przypadku witryn internetowych zbiory zdjęć, a nie zbiory artykułów.