PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena grafiki dla agencji reklamowej



KOCICA
03-11-2014, 21:07
Witajcie,
wykonałam ostatnio stronę internetową i zastanawiam się nad jej wyglądem. Byłabym bardzo wdzięczna za ocenę grafiki przez doświadczonych web developer i web desigerów. Jak podoba Wam się układ oraz kolory? Link do strony http://agencjareklamowa-warszawa.pl/

zwiastun
03-11-2014, 21:55
Nie jestem krytykiem rozwiązań graficznych, więc się w tej mierze nie wypowiem. Natomiast o jednej rzeczy warto powiedzieć: agencja reklamująca się jako projektująca strony internetowe i udostępniająca, choćby do oceny, projekt swojej strony internetowej, która nie jest kompletnie wypełniona treściami startowymi, dowodzi swej nieprofesjonalności. Profesjonaliści najpierw pracują nad architekturą informacji, a na koniec nad sposobem jej prezentacji (czyli wyglądem). Tutaj nie przemyślano jeszcze, co ma być przekazane, ale już ukształtowano formę graficzną przekazu :)
PS Na podstawie jednego z komunikatów można by rozumieć, że strony "responsywne" to strony, które dopasowują się do rozdzielczości ekranu. To, niestety, półprawda. To strony dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych rozmiarów w różnych urządzeniach i różnym położeniu :)

Troll
04-11-2014, 00:12
A ja mam jedno pytanie - czemu nie zapytasz @Kocica speców od wordpressa? :blink: Skoro witryna jest postawiona na wordpress'ie? A moża taka,mała auto reklamka :podstep: