Logowanie

Zobacz pełną wersję : Remoistory dla Joomla 3.x



AniaMuzyka
09-11-2014, 13:37
Witam!
Chcę, aby z mojej strony można było ściągać pliki pliki wykonywalne typu exe lub pliki typu IMP. Bez problemu ściągają się pliki doc i zip. Muszę więc mieć odpowiedni komponent, ale do tej pory znalazłam tylko komponenty stare na j 1.5
Może ktoś ma pomysł lub rozwiązanie tego problemu.
amuz

AniaMuzyka
09-11-2014, 16:29
Znalazłam połowiczne rozwiązanie i znalazłam odpowiedni komponent na http://www.joomlaos.de. Działa porządnie, ale nie ma w tym elegancji. :)

zwiastun
09-11-2014, 18:17
Pani Aniu - elegancji nie ma przede wszystkim w udostępnianiu plików .exe i innych wykonywanych bez spakowania ich. Powinno się je wcześniej pakować np. do formatu ZIP.
Nie wiem, jakie Pani rozszerzenie znalazła, ale to, czy możliwe jest przesyłanie na serwer plików wykonywalnych i ich pobieranie zależy od ustawień komponentu Media (Artykuły > Media > Opcje), gdzie definiujemy dopuszczalne formaty plików i dopuszczalne formaty plików obrazów. Także niektóre z rozszerzeń umożliwiają konfigurację listy dopuszczalnych formatów plików i dopuszczalnych typów MIME.

AniaMuzyka
10-11-2014, 14:19
Dziękuję zaprzemyślenia i pomoc. Do wszystkiego dotarłam. mam stronę z własnymi projektami w Logomocji (stąd rozszerzenie imp), chcę umożliwić innym ściąganie moich plików i gotowych rozwiązań. Też miałam grube watpliwości do exeków. Widziałam fajne rozwiazania na innych stronach tego typu i nie umiem tego zrobić.