PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w szablonach



ziken47
10-11-2014, 23:17
Witam. Czy moglibyście pomóc mi znaleźć jakieś szablony o tematyce turystyczno-blogowej-przyrodniczo-zwierzęco. Nie mogę znaleźć, chciałbym taki szablon co można by było od razu publikować posty i wstawiać zdjęcia. Mogą być też strony to ja wybiorę sobie. Z góry dzięki:D

zwiastun
10-11-2014, 23:30
@ziken47 - "żarcisz" sobie. Tysiące szablonów do wyboru. Nikt za Ciebie wyboru nie dokona.
Pojęcie "o tematyce turystyczno-blogowej-przyrodniczo-zwięrzęco" nic nie znaczy, bo niby co miałoby znaczyć: że kolory mają być zielone? niebieskie? żółte? Jakie to są kolory "przyrody" - jakieś inne, niż te w tęczy? Że małpy mają hasać za daktylami albo słonie fontanny robią u wodopoju?
Nie wiem, jakie masz doświadczenie, ale być może żadne i wydaje Ci się, że szablon coś istotnego załatwia - będziesz mógł "od razu publikować posty i wstawiać zdjęcia". Szablon decyduje jedynie o wyglądzie witryny - kolorystyce, układzie treści, czasem sygnalizuje tematykę (np. poprzez obraz tła albo jakieś specyficzne ornamenty), ale instalacja szablonu nie spowoduje, że dzięki niemu będziesz mógł publikować posty i wstawiać zdjęcia, cokolwiek to znaczy.

ziken47
11-11-2014, 19:38
Ale ja chciałbym się dowiedzieć skąd się można tego dowiedzieć? Możesz być tak łaskaw aby mi to wskazać?

zwiastun
11-11-2014, 23:46
dowiedzieć skąd się można tego dowiedzieć?
Czego, Kolego, chcesz się dowiedzieć, bo nie rozumiem.

ziken47
12-11-2014, 20:16
Znalazłem szablon! Mam problem bo chciałbym aby menu się rozwijało ale za bardzo nie wiem jak to zrobić. Szablon http://www.shape5.com/product_details/free_templates/vertex_-_free_joomla_template.html#s5_comment_notice